Kultúra

Blíži sa sladký VALENTÍN: Zoberte svoju polovičku na niektorú z parádnych AKCIÍ v Bratislave

Valentína je v utorok 14. 2., vy však tento romantický sviatok môžete oslavovať celý týždeň a začať už cez víkend!

Ilustračný obrázok k článku Blíži sa sladký VALENTÍN: Zoberte svoju polovičku na niektorú z parádnych AKCIÍ v Bratislave
Zdroj: pixabay.com

Valentínsky trh

Sladký, voňavý, chutný a prekvapivý. Taký bude Valentín na Nivách. Valentínsku edíciu farmárskeho trhu ponúkne okrem kvalitných potravín aj nádherné hand-made výrobky.

sobota / komplex NIVY / vstup voľný

Valentínske fotenie

Na Nivách môžete v sobotu medzi 11.00 a 19.00 hod. vás zavítať do valentínskeho fotoateliéru. Spolu so svojou polovičkou si odtiaľ odnesiete pekné fotografia, ktoré vám budú pripomínať sladké chvíle s blízkou osobou.

sobota / Tržnica NIVY / 11:00 – 19:00 hod. / fotenie je bezplatné

Valentínska oldies party

Valentín sa blíži, tak hybajte na tancovačku. V MMC na vás bude čakať tím Hangover na Megaparty s Valentínskou tematikou. Krv v žilách vám rozprúdia mladí Djs či Photobooth, fotky z ktorého si budete môcť stiahnuť na stránke klubu.

sobota / MMC / Karpatská 2 / vstupné 10 eur

Valentín v oblakoch

Sviatok zaľúbených si môžete užiť naozaj vo veľkom štýle. Do svojej reštaurácie vás pozýva bratislavská ikona s najromantickejším výhľadom. A to priamo na Valentína. Ponuka je naozaj pestrá a jedlá famózne. Pripraviť si však musíte viac ako 100 eur na osobu.

utorok 14. 2. / UFO watch.taste.groove, Most SNP / viac informácií TU

Čokoládový darček pre lásku

Ak váš drahý alebo drahá ľúbi okrem vás aj sladkosti, určite zájdite do Továrne na čokoládu. Vyberiete si tam chutné i dobre vyzerajúce darčeky pred blížiacim sa sviatkom zamilovaných. A čaká vás aj špecialita – pri schodoch nájdete aj čokoládovú fontánu s fantastickou mliečnou čokoládou.

sobota / Fresh Market – farmárska tržnica / do 15:00 hod.

Valentínske kino s prekvapením

Návštevníkov, ktorí prídu na Valentínske premietanie v DK Zrkadlový háj a DK Lúky, čaká prekvapenie. Profesionálne líčenie pre dámy a tiež káva k zakúpenej vstupenke zdarma, tešiť sa môžete aj na Prosecco s koláčikom za akciovú valentínsku cenu a žrebovanie tomboly.

14. 2. / Artkino za zrkadlom a kino Lúky / Petržalka / 18:30 hod. / viac informácií TU

Témy, ktoré hýbu Bratislavou

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM