Rôzne

Počas Sviatku všetkých svätých budú k dispozícii ambulantné pohotovostné služby

Ak by ste na Sviatok všetkých svätých alebo cez víkend potrebovali využiť ambulantné pohotovostné služby pre deti a dospelých, nižšie nájdete užitočné informácie.

Ilustračný obrázok k článku Počas Sviatku všetkých svätých budú k dispozícii ambulantné pohotovostné služby
Zdroj: TASR

Bratislavský samosprávny kraj ponúka prehľad ambulantných pohotovostných služieb pre deti a dospelých. Na Sviatok všetkých svätých, ako aj cez víkend môžete ambulantné pohotovostné služby pre deti a dospelých navštíviť do 22:00 hod. a zubno-lekársku službu do 23:00 hod.

Ambulantné pohotovostné služby

Ambulantné pohotovostné služby sú pre pacientov k dispozícii cez víkend a počas Sviatku všetkých svätých od 7:00 do 22:00 hod. Detských pacientov z celého Bratislavského kraja v prípade potreby ošetria v Národnom ústave detských chorôb na Kramároch na Limbovej 1.

Ambulantná pohotovostná služba pre dospelých bude v Bratislave k dispozícii v Železničnej nemocnici s poliklinikou na Šancovej 110, ako aj v petržalskej Poliklinike na Strečnianskej 13. V Malackách vás ošetria v malackej nemocnici na Duklianskych hrdinov 34 a pre okres Pezinok zabezpečuje pohotovosť Komplexná zdravotná služba, s. r. o. na Bratislavskej 85.

Ak by vás počas sviatku, prípadne cez víkend, trápila bolesť zubov, pomoc môžete vyhľadať od 11:00 do 23:00 hod. v Bratislave na Drieňovej 38. Zubno-lekárska pohotovostná služba je k dispozícii pre celý kraj a v pracovný deň vás ošetria v čase od 17:30 do 24:00 hod. Bratislava24.sk o tom informovala Lucia Forman, hovorkyňa BSK.

Zoznam lekárenskej pohotovostnej služby v Bratislavskom kraji nájdete TU.

Ilustračný obrázok

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM