Známy moderátor spúšťa eshop, ktorý bude pomáhať zvieratkám v útulku

V novom e-shope nakúpite doplnky pre seba aj svojho chlpáča. Zároveň tým pomôžete slovenským útulkom.

Na Slovensku sú desiatky preplnených útulkov, ktoré sú odkázané na pomoc dobrých ľudí. Zvierat bez domova je priveľa a peňazí pomenej. K zlepšeniu tohto stavu chce prispieť známy moderátor prostredníctvom nového e-shopu Spimsopsom.eu, ktroý bol včera pokrstený v kaviarničke MLSKAfé.

Pomôžte nákupom

Spím so psom nie je len taký obyčajný projekt. Kúpou produktov v tomto e-shope potešíte nielen svojho psíka, ale aj niektorý z útulkov. Príspevok, ktorý je už zahrnutý v cene, budete totiž môcť venovať konkrétnemu útulku.

Čiastka poputuje priamo na účet vami vybraného útulku alebo karanténnej stanice v rámci celého Slovenska. Zatiaľ môžete pomôcť 11 útulkom, od východu po západ. Zoznam sa bude časom rozširovať.

Moderátor Ivan Binďo Bindas je veľkým milovníkom zvierat a dobre si uvedomuje, že nie každé zvieratko má šťastie nájsť si láskyplný domov. Preto sa rozhodol vytvoriť nový e-shop. Bude spájať ľudí, ktorým nie je osud opustených zvierat ľahostajný. „Na Slovensku je veľmi veľa útulkov a karanténnych staníc, ktoré sú odkázané na pomoc ľudí s dobrým srdcom a práve ich chceme spojiť prostredníctvom nášho e-shopu,“ hovorí moderátor.

Mlsky aj kozmetika

V e-shope nájdete množstvo zaujímavých produktov, od tričiek, mikín, ručne robených obojkov až po zdravé mlsky od spoločnosti MLS, ktorej výrobky si teraz môže objednať každý, aj na druhom konci republiky.

V ponuke bude aj originálne tričko s fotkou vášho labkáča, prírodná kozmetika pre psíka či dokonca kozie mliečko a syry. Tie sú určené výlučne pre psíkov, pretože žiaden iný produkt neobsahuje toľko vitamínov ako čerstvé kozie mliečko dovážané priamo z kozej farmy neďaleko Bratislavy.

Internetový obchod Spimsopsom.eu vznikol vďaka myšlienke pomáhať tým, ktorí si pomôcť nevedia a nedokážu, ako aj vďaka podpore dobrých ľudí. E-shop Spimsopsom.eu spolupracuje s organizáciu Nájdite sa, ktorá združuje útulky a karanténne stanice po celom Slovensku.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Odporúčame