Rôzne Správy

Vodiči, POZOR! Pre opravu vozovky mosta v Bratislave bude pár dní OBMEDZENÁ doprava

NDS apeluje na motoristov, aby dodržiavali obmedzenia súvisiace s opravnými prácami, a to najmä rešpektovanie rýchlostných limitov.

Ilustračný obrázok k článku Vodiči, POZOR! Pre opravu vozovky mosta v Bratislave bude pár dní OBMEDZENÁ doprava
Zdroj: KSK

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) upozorňuje na čiastočnú uzáveru diaľnice D2 od piatka do nedele (23. – 25. 9.). Jej dôvodom je oprava vozovky diaľničného mosta Estakáda na Nábreží armádneho generála Ludvíka Svobodu. Informovala o tom hovorkyňa spoločnosti Eva Žgravčáková.

Presmerovaná doprava

Práce budú prebiehať v pravom jazdnom pruhu v oboch jazdných pásoch. Doprava bude v mieste realizácie opravy vozovky presmerovaná do ľavého jazdného pruhu.

NDS apeluje na motoristov, aby dodržiavali obmedzenia súvisiace s opravnými prácami, a to najmä rešpektovanie rýchlostných limitov. Záleží nám totiž nielen na bezpečnosti motoristov, ale aj na zachovaní bezpečnosti našich pracovníkov v teréne. Prosíme, buďte obozretní a ohľaduplní voči nim. Najčastejším dôvodom nehôd, často aj smrteľných, je totiž práve nepozornosť alebo nerešpektovanie predpísanej zníženej rýchlosti,“ doplnila hovorkyňa.

Foto je ilustračné

Témy, ktoré hýbu Bratislavou

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM