Správy

VIDEO: Na testovanie v Bratislave čakajú stovky ľudí, tvoria sa dlhé rady

Na odbernom mieste v Mlynskej doline sa podľa odhadov polície nachádza približne 300 osôb, v mestskej časti Ružinov cca 200 osôb.

Zdroj: TASR/Pavol Zachar

Na odberných miestach v Mlynskej doline a Ružinove čakali už pred otvorením desiatky záujemcov o testovanie. Informuje o tom bratislavská polícia a mestská časť Ružinov na sociálnej sieti.

Zelená Bratislava

V „zelenej“ Bratislave sa druhé kolo testovania nekoná. Miesta sú určené hlavne tým, ktorí sa budúci týždeň budú zdržiavať v červených okresoch a potrebujú preto certifikát o negatívnom výsledku z druhého kola testovania.

V sobotu (7. 11.) fungovalo iba odberné miesto v Mlynskej doline. Pre vysoký záujem zriadili preto ďalšie. Nachádza sa v priestoroch Miestneho úradu na Mierovej ulici v mestskej časti Ružinov.

Na odbernom mieste v Mlynskej doline sa podľa odhadov polície nachádza približne 300 osôb, v mestskej časti Ružinov cca 200 osôb.

„Odporúčame občanom, aby chodili na tieto dve odberné miesta priebežne počas celého dňa, iba tak sa dá vyhnúť dlhým čakacím dobám. Odberové tímy robia všetko preto, aby testovanie prebehlo čo najskôr. Plošné testovanie na území Bratislavského kraja prebieha bez problémov a narušení verejného poriadku. Situácia v doprave je taktiež pokojná,“ informuje bratislavská polícia.

Odberné miesta sú otvorené od 8.00 do 20.00 hod.

‼️ SLEDUJTE TENTO STATUS JE PRIEBEŽNE AKTUALIZOVANÝ‼️ PLOŠNÉ TESTOVANIE COVID -19 V BRATISLAVE PREBIEHA I DNES😷 Počas...

Posted by Polícia SR - Bratislavský kraj on Saturday, November 7, 2020
Testovanie ľudí na odbernom mieste v Ružinove
6
Galéria
Zdroj: TASR/Pavol Zachar
Zdroj: Dnes24.sk/TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM