Zdroj: Facebook

VIDEO: Muž bol napadnutý v blízkosti novootvorenej stanice mestskej polície na Obchodnej

Napadnutý 29-ročný muž skončil po fyzickom útoku mladíka v jednej z bratislavských nemocníc.

Krimi
Krimi

VIDEO: Muž bol napadnutý v blízkosti novootvorenej stanice mestskej polície na Obchodnej

Napadnutý 29-ročný muž skončil po fyzickom útoku mladíka v jednej z bratislavských nemocníc.

Zdroj: Facebook

Vyzerá to tak, že ani otvorenie stanice mestskej polície na Obchodnej ulici, ktorá mala byť zónou bezpečia, nie je pre agresorov dostatočne odstrašujúce a fyzické útoky pokračujú.

Útok na Obchodnej

Včera, krátko po 22:00 hod. boli policajti vyslaní na Obchodnú ulicu, kde malo dôjsť k bitke medzi dvomi mužmi. „Policajti Obvodného oddelenia Staré Mesto – stred, ktorí sa na miesto incidentu dostavili ako prví, hodnovernosť oznámenia preverili a potvrdili,“ informuje polícia na sociálnej sieti.

Podľa doterajších informácií polície bol poškodený muž pred jednou z prevádzok s občerstvením fyzicky napadnutý iným mužom. Ten poškodeného udieral päsťou a kopal do oblasti hlavy. Potom z miesta utiekol.

„Policajti počas následného prepátravania okolia spozorovali osobu mužského pohlavia, ktorá zodpovedala popisu útočníka. Muž, ktorý bol zjavne pod vplyvom alkoholu, so zasahujúcimi policajtmi nespolupracoval a z miesta chcel odísť. Z tohto dôvodu mu boli priložené služobné putá, po nasadení ktorých bol 17-ročný muž eskortovaný na príslušné oddelenie Policajného zboru,“ informuje polícia.

Napadnutý skončil v nemocnici

Napadnutý 29-ročný muž bol na mieste ošetrený privolanou RZP a prevezený k ďalšiemu ošetreniu do jednej z nemocníc.

Incident sa odohral priamo pod jednou z nainštalovaných kamier a navyše v blízkosti novootvorenej stanice Mestskej polície hlavného mesta SR Bratislavy.

„Vyšetrovaním okolností tohto incidentu, ako aj vyvodením trestno-právnej zodpovednosti voči konkrétnej osobe, sa v súčasnej dobe zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave I,“ dodala polícia.

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín