Tlačové správy

Vianoce v Golden Kinnaree

Vianoce patria medzi najkrajšie sviatky roka, ktoré má každý z nás rád. Práve v tomto čase, keď si ľudia v domácnostiach zapaľujú sviečky na adventných vencoch, zdobia vianočné stromčeky a pripravujú sa na príchod nového roka je ten správny čas myslieť aj na svoju duševnú a psychickú pohodu.

Ilustračný obrázok k článku Vianoce v Golden Kinnaree
16
Galéria
Zdroj: Golden Kinnaree

Kým bežná masáž je vhodná ako pre fyzické, tak aj pre duševné zdravie, thajská masáž dokáže povzbudiť Vaše telo aj myseľ. Jej výhod a zdravotných benefitov je však omnoho viac. V dnešnom uponáhľanom svete plnom stresu patria relaxačné masáže medzi obľúbené varianty oddychu.

Darček v podobe luxusného oddychu

Pokiaľ ešte nemáte vianočný darček pre svoju rodinu alebo priateľov a lámete si hlavu nad tým, čím by ste ich mohli potešiť, máte možnosť zakúpiť im darčekový poukaz na pravú thajskú masáž v Golden Kinnaree. Darčekový poukaz môžete zakúpiť priamo na recepcii, poprípade online poukaz na webovej stránke www.goldenkinnaree.sk a dopriať im tak príjemný zážitok, za ktorý Vám Vaši blízki určite poďakujú. Takýto darček sa hodí ako jednotlivcovi, tak aj párom.

Zdroj: Golden Kinnaree

Salón Golden Kinnaree už aj v Bratislave

Masážny salón Golden Kinnaree otvoril tento rok svoju prevádzku aj v Bratislave, čo je skvelou správou pre tých, ktorí by chceli obdarovať svojich blízkych, ktorí žijú v našom hlavnom meste. Môžete im jednoducho zakúpiť online darčekový poukaz na webovej stránke Bratislavskej pobočky Golden Kinnaree. Stačí, ak s vytlačeným darčekovým poukazom prídu na masáž a vychutnajú si chvíle oddychu v krásnych priestoroch, ktoré sa nachádzajú v hoteli Sheraton.

Účinky thajskej masáže

Je všeobecne známe, že Thajská masáž dodáva Vášmu telu potrebnú silu, zlepšuje vitalitu a v neposlednom rade aj duševné zdravie.

Thajská masáž Vám môže pomôcť zbaviť sa prebytočného stresu, keďže sa spolu s celým telom uvoľňuje aj Vaša myseľ. Pomáha pri bolestiach chrbta a posilňuje kĺby. A čo je veľmi dôležité hlavne v tomto, ale aj v každom inom období, prinavráti Vám duševnú rovnováhu a vnútorný pokoj.

Vďaka tomu, že masírovanie týmto spôsobom vytvára tlak na energetických bodoch, sa v tele stimuluje krvný a lymfatický obeh. Výsledkom tohto procesu je detoxikácia organizmu a z Vášho tela sa vyplavujú toxíny a všetky škodlivé látky.

Ak si zvolíte thajskú masáž, účinky sa dostavia takmer okamžite a vy budete odchádzať príjemne nabudený, uvoľnený a cítiť sa ako znovuzrodený.

Určite stojí za to, ísť si takúto thajskú masáž vyskúšať a na vlastnom tele sa presvedčiť o jej blahodarných účinkoch.

Zdroj: Golden Kinnaree

Verní tradíciám

V masážnom salóne Golden Kinnaree môžete nájsť kúsok Thajska. Okrem vždy usmiatych thajských masérok Vás priestory tohto salónu očaria svojou autentickosťou.

Tradičná thajská masáž ponúka aj rôzne obdoby tejto masáže, pri ktorých môžete zrelaxovať po náročnom dni a načerpať novú energiu.

Prevažne v zimnom období, ale taktiež aj počas celého roka, patrí medzi obľúbené masáže aj Bylinná Kráľovská masáž, pri ktorej masérky pracujú s plátenými vrecúškami , ktoré sú namiešané z viac ako 10 vzácnych bylín. Tieto bylinné vrecká sa najskôr nahrejú v parnom kúpeli a potom sa prikladajú na miesta, kde sa hromadí stres a napätie. Teplo a esenciálne oleje z byliniek vyživujú pokožku a tým zároveň stimulujú krvný obeh.

V ponuke je aj obdoba tejto Bylinnej Kráľovskej masáže, takzvaný Dotyk kokosu. Pri tejto masáži masérky používajú kokosové masážne gule, ktoré sú jedinečné čistým prírodným vitamínom E obsiahnutom v kokosovom oleji. Tieto kokosové masážne gule vyživujú, zjemňujú a revitalizujú pokožku. Kokosový olej, ktorý tieto masážne gule obsahujú, udržiava pokožku jemnú a pružnú.

Zdroj: Golden Kinnaree

Jednou z najobľúbenejších masáží je Thajská olejová aromaterapeutická masáž, ktorá je miernejšou formou Tradičnej thajskej masáže. Zákazník má možnosť vybrať si pri tejto masáži niektorý z thajských a­romaterapeutic­kých olejov rôznych vôní. Pri tejto masáži masérka využíva trecie hmaty v kombinácii s akupresúrnymi tlakmi.

Pre ľudí, ktorých trápi chrbát a majú sedavé zamestnanie v košickom štúdiu ponúkajú Thajskú masáž chrbta a šije a taktiež aj Kancelársku masáž, pri ktorej sa okrem chrbta a šije masérky zameriavajú aj na masáž rúk. Tieto masáže sa vykonávajú bez použitia oleja, prípadne použitím thajského bylinného balzamu, ktorý je obľúbený taktiež aj medzi zákazníkmi.

Objednajte sa

Podľa majiteľky štúdia Golden Kinnaree je ideálne ak sa na masáž objednáte dopredu. Môžete tak spraviť cez online rezervačný systém na našej webovej stránke www.goldenkinnaree.sk alebo telefonicky na čísle 055/286 23 94 v Košiciach alebo 02/3226 26 20 v Bratislave.

Pridajte sa na FB a instagramovú stránku Golden Kinnaree a buďte informovaní o všetkých novinkách.

Zdroj: Golden Kinnaree

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Golden Kinnaree
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM