Krimi

V bratislavskom prístave našli znásilnenú a dobitú ženu. Zomrela pri prevoze do nemocnice

Mladú ženu údajne našli ešte živú a snažila sa komunikovať. Podľa medializovaných informácií bola podchladená, znásilnená a dobitá.

Ilustračný obrázok k článku V bratislavskom prístave našli znásilnenú a dobitú ženu. Zomrela pri prevoze do nemocnice
Zdroj: TASR

Medzi mostom Apollo a Prístavným mostom našli v pondelok 11. novembra dobitú a znásilnenú mladú ženu. Napriek snahe záchranárov prevoz do nemocnice neprežila.

Brutálny útok

Mladú ženu našiel v kríkoch na Prístavnej ulici náhodný okoloidúci, ktorý ihneď zalarmoval záchranné zložky. O prípade informovala včera večer TV JOJ.

Mladú ženu údajne našli ešte živú a snažila sa komunikovať. Podľa medializovaných informácií bola podchladená, znásilnená a dobitá. „Dosiaľ neznámy páchateľ alebo páchatelia ju mali tĺcť po členkoch, mala rozsiahle devastačné poranenia análneho otvoru od neznámeho predmetu, dokonca jej zlomili stavec,“ uvádza sa v reportáži.

„Záchranárom, ktorých sme vyslali na miesto, sa ju podarilo oživiť a uviedli ju do umelého spánku. Žiaľ, počas prevozu do nemocnice zomrela,“ informovala hovorkyňa operačného strediska záchranárov Alena Krčová.

Podľa informácií TV JOJ by malo ísť asi o 35-ročnú ženu, modelku, fotografku a učiteľku v jazykovej škole Violu M., ktorá mala v neďalekom hoteli organizovať výstavu fotografií.

Polícia sa prípadom zaoberá, orgán činný v trestnom konaní začal vo veci trestné stíhanie. Pre zistenie presnej príčiny smrti bola nariadená pitva.

Správu budeme aktualizovať.

Ilustračný obrázok

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM