Rôzne

TOP 5 tém týždňa: Keď máte toho plné zuby nielen po nociach, ale aj cez deň vo vlaku

Z cestovania v slovenských vlakoch je už doslova nočná mora. Horiace rušne sú "hitom" cestovania. Hitom je aj automat plný liekov. Kde však ísť v noci s boľavým zubom? Aj to vás zaujalo uplynulý týždeň.

Ilustračný obrázok k článku TOP 5 tém týždňa: Keď máte toho plné zuby nielen po nociach, ale aj cez deň vo vlaku
8
Galéria

Prvý automat na lieky

Na Slovensku uviedli do prevádzky prvý automat na lieky. Nachádza sa v podchode na Trnavskom mýte v Bratislave a funguje nonstop. Sortiment automatu sa skladá z bežne dostupných liekov, okrem výživových doplnkov ponúka napríklad lieky na tráviace ťažkosti, prechladnutie či očné prípravky.

Viac sa dočítate TU:

Hromadná nehoda

Uprostred týždňa došlo k havárii na Trnavskej ulici. Zrazilo sa viacero áut, jedno z nich sa prevrátilo na strechu a doprava bola usmerňovaná cez priľahlé parkovisko a cez Vajnorskú ulicu. Úsekom tiež nejazdila MHD.

Viac sa dočítate TU:

Hviezdna návšteva

Mierový veľvyslanec Organizácie Spojených národov (OSN) Michael Douglas navštívil v nedeľu spolu s manželkou Catherine Zeta-Jonesovou Bratislavu. Privítal ich šéf rezortu diplomacie Miroslav Lajčák (nominant Smeru-SD). Informoval o tom tlačový odbor Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí (MZVaEZ) SR.

Viac sa dočítate TU:

Kam s boľavým zubom

Viete, kde vám v Bratislave pomôžu a čomu sa vyhnúť, keď sa nočná mora v podobe boľavého zuba prebudí spolu s vami? V hlavnom meste je niekoľko možností ako vyriešiť bolesť zuba počas sviatku, víkendu či cez noc.

Viac sa dočítate TU:

Plamene na koľajniciach

Medzi Vajnormi a Vinohradmi horel vlak Cestujúcich za asistencie hasičov presunuli do stanice Vinohrady. Pre požiar rušňa a prerušenie dopravy meškali aj medzinárodné vlaky.

Viac sa dočítate TU:

Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie