Rôzne

Tip na výlet: V Šamoríne môžete prebádať krajinu plnú zážitkov. Otvorili tam AdventureLand

Na multifunkčnom ihrisku s prevahou prírodných materiálov sa vybláznia nielen deti. Pridať sa môžu aj dospelí v každom veku.

Ilustračný obrázok k článku Tip na výlet: V Šamoríne môžete prebádať krajinu plnú zážitkov. Otvorili tam AdventureLand
6
Galéria
Zdroj: Facebook

Areál x-bionic® sphere pozná už každý Šamorínčan a aj ľudia z okolia. Je to miesto spojenia športu a oddychu. Multifunkčný komplex ponúka zázemie pre profesionálnych športovcov a tímy, športových nadšencov, rodiny, a tiež milovníkov zdravého životného štýlu a wellnessu.

Zábava na brehu Dunaja

Pred pár dňami (4. júna) tam slávnostne otvorili ďalšiu atrakciu, ktorá je určená predovšetkým deťom. Zážitkovému areálu dali meno AdventureLand. Môžete sa tešiť na vonkajšie multifunkčno-edukatívne ihrisko pre deti aj dospelých bez vekového obmedzenia. Rozprestiera sa na ploche takmer 13 300 metrov štvorcových v blízkosti rieky Dunaj.

„AdventureLand je určený najmä pre hotelových hostí, ktorí sú ubytovaní vo Family izbách, čo im umožňuje bezprostredný prístup na ihrisko rovno z hotelovej izby. Avšak, v priestoroch nášho vonkajšieho ihriska veľmi radi privítame aj bežnú verejnosť, ktorá si môže zakúpiť vstup na recepcii hotela,“ informuje x-bionic® sphere na svojej webovej stránke.

V prípade záujmu je možné v priestoroch AdventureLand usporiadať detskú či rodinnú oslavu, alebo ich využiť na teambuilding či firemnú akciu.

Otváracie hodiny počas leta:

štvrtok – piatok: 13:00 – 20:00 hod.

sobota – nedeľa: 9:00 – 20:00 hod.

Ak by ste chceli toto územie plné zážitkov prebádať už tento týždeň, až do soboty (10. júna 2017) večera si môžete vyskúšať všetky prvky na ihrisku zadarmo.

Bežné vstupné do AdventureLand potom bude na 3 hodiny 2,90 eur, na celý deň 4,90 eur. Deti do 12 mesiacov majú vstup zadarmo.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM