Tlačové správy

Tip na podujatie: Vyskúšajte ebajk na bratislavskom cyklomaratóne

V sobotu 22. augusta budú mať už ôsmy rok svoj veľký deň cyklisti z Bratislavy a okolia. Tohtoročný maratón Kellys Green Bike tour má tento rok novú kategóriu Ebike, ktorej partnerom je najväčšie slovenské centrum pre elektrobicykle: Svet elektrobicyklov – ebajk.

Ilustračný obrázok k článku Tip na podujatie: Vyskúšajte ebajk na bratislavskom cyklomaratóne
Zdroj: Dnes24.sk

Podujatie je venované nielen športovcom, ale aj ich fandiacim rodinám. Pre deti bude pripravený bohatý športovo – kultúrny program, v rámci ktorého si môžu zasúťažiť i deti. Cyklomaratónik bude na mieste štartu i cieľa – Partizánskej lúke, v niekoľkých vekových kategóriách. Ako je tradíciou každý rok, i teraz organizátor venuje časť štartovného a výťažok verejných zbierok a dražieb bude na pomoc našim najmenším, ale najstatočnejším bojovníkom – onkologicky chorým deťom.

Súťažte alebo sa len príďte pozrieť

Prvýkrát je na maratóne vyhlásená kategória ebajkov, v ktorej môžu súťažiť všetci bez rozdielu veku na kratšej 34-kilometrovej trati. Štart i cieľ je na Partizánskej lúke na Železnej studničke. Kategória „Ebike“ štartuje o 10:30 hod., prezentácia súťažiacich je od 8:00 hod.

Prihlásiť sa stále môžete tu http://www.kellysgreenbiketour.sk/prihlaska

Po príchode súťažiacich do cieľa sa v stánku bude konať neformálny priateľský brífing s vyhlásením stávky medzi ebajkovými nadšencami, ktorí si pre udalosť maratónu vytvorili tímy Drakov a Ťažkoodencov. Zmyslom celého duelu je zábava a podnietenie súťaživosti a hravosti.

Program od cca 13:00 hod:

– Krátky brífing súťažiacich v kategórii Ebike, vyhodnotenie stávky Drakov a Ťažkoodencov
- prehliadka módy pre cyklistov značky Club Ride Apparel
- diskusia, postrehy, otázky a odpovede
- možnosť vyskúšať si ebajk

Viac informácií o podujatí: www.kellysgreenbiketour.sk/propozicie
Viac informácií o elektrobicy­kloch: www.ebajk.sk

O značke ebajk
ebajk je nové špecializované obchodno-servisné centrum zamerané na elektrobicykle. Je to predajňa a požičovňa širokého spektra elektrobicyklov a špeciálnych doplnkov a vybavenia. Projekt a značka „ebajk“ vznikla ako dôsledok snahy realizovať sa prostredníctvom zážitkov a prežitých pozitívnych emócií zo športu. Zámerom je umožniť zákazníkom lepšie a plnohodnotnejšie užívať si pohyb, využívať nové rozumné technológie, a to produktmi s vysokou kvalitou a efektivitou. Plne vybavené centrum predáva, požičiava a servisuje akýkoľvek elektrobicykel. eBajk reprezentuje značky Ghost, Haibike, Felt, Winora, Apache, Bosch, Shimano, Yamaha, Cratoni, SKS, XLC, Fharer, Club Ride Apparel, Engel sports. ebajk centrum poskytuje autorizovaný servis značiek Bosch a Shimano. Zabezpečuje aj servisovanie asistenčných pohonov Yamaha a 8Fun. Viac info nájdete priamo na http://www.ebajk.sk/ a https://www.facebook.com/ebajk.sk.

(PR) – Za obsah aj fotografie zodpovedá objednávateľ tejto tlačovej správy.

Tip na podujatie: Vyskúšajte ebajk na bratislavskom cyklomaratóne
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie