Tlačové správy

Spoznajte novú tvár známych nákupných centier. Nová STORIA už aj v Myjave

Spoznajte známe nákupné miesto pod novou značkou.

Ilustračný obrázok k článku Spoznajte novú tvár známych nákupných centier. Nová STORIA už aj v Myjave
Zdroj: 365.invest

Pod novým názvom STORIA nájdete retailové parky v niekoľkých slovenských mestách. V Myjave dostáva novú tvár obchodné centrum pôvodne s názvom Retail Box Myjava. Nová značka naznačuje začiatok nového príbehu nakupovania. STORIA ostáva pre rodiny aj jednotlivcov miestom, kde sa nakupuje rýchlo, bez stresu, pohodlne a s bohatou ponukou lokálnych aj medzinárodných obchodných značiek.

STORIASTORIA – pohodový nákup

Nový názov STORIA je odvodený z anglického slova „store”, ktoré sa spája s obchodom či uskladnením tovaru. Zároveň odkazuje na príbehy, ktoré tu pri nákupoch a následne aj v domácnostiach vznikajú. Svojím umiestnením sa obchodné centrá približujú ľuďom a sú každodennou súčasťou ich životov. Obchodné centrá STORIA si možno predstaviť ako malé nákupné krajiny, v ktorých každý nájde to, čo práve potrebuje.

Zákazník ocení kompaktnosť, širokú ponuku sortimentu či dostupnosť a možnosť rýchleho vybavenia všetkých nákupov na jednom mieste. Koncept STORIA ponúka rýchly a jednoduchý nákup so všetkým potrebným pokope bez zdržiavania sa parkovaním v podzemných parkoviskách, prehľadnosť umiestnenia obchodov so sortimentov od kvetín, liekov, cez nábytok až po módne oblečenie či potraviny.

V STORIA sa parkuje priamo pred samostatnými vstupmi do obchodov, pričom všetky prevádzky sú hneď vedľa seba. Zákazníci tak majú ihneď prehľad o rozmanitosti obchodov a nielen počas vianočných nákupov ocenia rýchlosť vybavenia všetkého potrebného. Koncept je teda praktický pre rodiny s deťmi, ale aj pre všetkých, ktorých unavuje blúdenie veľkými obchodnými centrami.

STORIA je vždy blízko

Sieť nákupných centier STORIA nájdete po novom v niekoľkých slovenských mestách. Názov menia aj ďalšie prevádzky v iných krajoch a mestách, ktoré sú súčasťou portfólia realitných projektov správcovskej spoločnosti 365.invest. Po novom sa tak volajú STORIA aj nákupné centrá v Rovinke, dve centrá v Šamoríne, Žiari nad Hronom, Trnave a v Leviciach. V Bratislavskom kraji, v meste Pezinok, čoskoro pribudne úplne nová STORIA, ktorá je v súčasnosti vo výstavbe.

Najbližšie k mestu Stupava sa nachádza obchodné centrum STORIA v Myjave, ktoré nakupujúci doposiaľ poznali ako Retail Box Myjava. Retailový park sa skladá z dvoch objektov na vyše 4000 štvorcových metroch. Medzi prevádzkami sú značky ako dm-drogerie markt, Deichmann, Planeo Elektro či SuperZOO.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: 365.invest
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM