Monika Hanigovská Rôzne

ŠOKUJÚCI OZNAM v centre Bratislavy: Zákaz vstupu očkovaným zákazníkom!

Nie je zákazník ako zákazník? Budeme sa deliť na zákazníkov prvej a druhej kategórie? Istá prevádzka dáva stopku zaočkovaným.

Ilustračný obrázok k článku ŠOKUJÚCI OZNAM v centre Bratislavy: Zákaz vstupu očkovaným zákazníkom!
3
Galéria

Náš zákazník, náš pán! Na toto pravidlo by mal myslieť nejeden predajca a prevádzkar. V centre Bratislavy však nájdeme prevádzku, ktorá sa akosi viac vymyká akýmkoľvek neštandardným situáciám. Upozornili na to Bratislavské noviny.

Na dverách galérie a filatelistického obchodu na Mickiewiczovej ulici v bratislavskom Starom Meste nájdeme oznam, v ktorom už možno niektorí okoloidúci hľadali márne preklep, chybu či recesiu.

Zákaz aj pre poslancov

„Zákaz vstupu očkovaným zákazníkom (na covid). Môžu byť bezpríznakoví prenášači vírusu Covid-19,“ stojí jasne napísané na dverách prevádzky.

To však nie je všetko. Prevádzka ohlasuje, že zákaz majú aj ďalšie vysokopostavené osoby. „Zákaz vstupu poslancom NR SR, členom vlády SR a všetkým štátnym zamestnancom a schvaľujúcich dodržiavanie vyhlášok hlavného hygienika a nariadení vlády porušujúcich Ústavu a zákony SR.“

Vyjadrenie majiteľa

Bratislavské noviny oslovili majiteľa obchodu Igora Izáka s viacerými otázkami. Chceli vedieť, či svoj zákaz kontrolujú a teda, či už do galérie niekoho nevpustili. Tak isto chceli zistiť, či sa majiteľ neobáva následkov za diskrimináciu niektorých zákazníkov.

„Najprv sa Vy vyjadrite k Mikasovým vyhláškam a noseniu rúšok. Či je teraz pandémia pri tejto chorobnosti, keď platia nariadenia rušiace občianske práva. Na základe Vášho vyjadrenia Vám poskytnem moje odpovede,“ uviedol.

Čo sa deje na Slovensku?

FOTO: Takýto oznam nájdu návštevníci na dverách prevádzky
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM