Rôzne

Slovenské blogerky prevetrali svoje šatníky aby potešili planétu aj nákupné maniačky

Príďte sa prehrabať v trendy kúskoch, ktoré si hľadajú nového majiteľa. Slovenské blogerky ponúknu módne kúsky zo svojich šatníkov.

Ilustračný obrázok k článku Slovenské blogerky prevetrali svoje šatníky aby potešili planétu aj nákupné maniačky
13
Galéria
Zdroj: Bloger Bazar archív

Dnešná fast fashion doba pohltila snáď každú ženu, ktorá sa rada a často pekne oblieka. Módne reťazce produkujú stále nové a nové kúsky, ktoré si ženy túžia obliecť tak veľmi, až zabúdajú na svoje preplnené šatníky. Čo robíte, milé ženy, s oblečním, ktoré sa vám časom zunuje?

Trendy a eko

Slovenské blogerky prišli s riešením a zároveň nápadom, ako potešiť nielen nákupné maniačky, ale aj podporiť recykláciu módy a prispieť k zdraviu našej planéty. Pravidelne organizujú Bloger Bazar, kde si každá maniačka príde na svoje. Ceny za oblečenie sú pritom naozaj symbolické.

Už túto sobotu sa môžete tešiť na blogerky, ktoré ponúknu nielen trendy kúsky zo svojich šatníkov, ale rady vám aj poradia a porozprávajú sa s vami. „V dnešnej fast fashion dobe je to skvelá možnosť ako aspoň trochu spraviť niečo prospešné pre našu planétu. Vďaka takýmto akciám sa zároveň viete dostať k naozaj krásnym kúskom, za super ceny a byť aj atraktívne a trendy,“ uvádza Bloger Bazar.

Tešiť sa môžete na krásne a štýlové žienky z Lovely, fashion blogerku Drew's Beauty, farebnú krásku Ivanu Stanclovú, The World By Kejmy, timea-timbo, Lenka Says, instablogerku JankaTopanka či CisaroveNoveSaty.

Príďte sa prehrabať v trendy kúskoch, ktoré si hľadajú svojho nového majiteľa. Nebude chýbať štýlové oblečenie, doplnky, obuv, bižutéria a mnoho iného. Máte sa na čo tešiť!

sobota / 13:00 – 18:00 hod. / Satori Stage – Mickiewiczova 9 / vstup voľný

Bazár slovenských blogeriek
13
Galéria
Zdroj: Bloger Bazar archív
Zdroj: bratislava.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM