han Rôzne

Skupina DIVIAKOV sa špacírovala po Bratislave: Podarilo sa im zablokovať dopravu! VIDEO

Už dávno neplatí, že divú zver v meste nestretnete. Príkladom sú napríklad diviaci, ktorí sa veselo pohybujú po hlavnom meste.

Ilustračný obrázok k článku Skupina DIVIAKOV sa špacírovala po Bratislave: Podarilo sa im zablokovať dopravu! VIDEO
8
Galéria

Najnovšie videá o tom, že diviaci skomplikovali dopravu a cestnú premávku v Bratislave, sa šíria po sociálnych sieťach. Na Facebook ich zavesila polícia.

„Formou súkromných správ ste nám zaslali viacero videí, zachytávajúcich udalosť, ku ktorej došlo v priebehu včerajšieho dňa na Nábreží Armádneho Generála Ludvíka Svobodu v Bratislave,“ píšu muži zákona na sociálnej sieti.

„Po električkovom koľajisku sa prechádzala rodinka diviakov,“ dodali policajti, ktorí poznamenali, že ich prechádzka skončila pomerne úspešne, zranenia osôb alebo komplikácie v premávke sme nezaznamenali.

Reakcia starostky

Keďže k incidentu prišlo v mestskej časti Karlova Ves, vyjadrila sa k tomu aj starostka Dana Čahojová. „Vychýlenie rovnováhy životného prostredia môže mať rôzne podoby. S touto sa stretávame v Bratislave už takmer denne. Pár dní dozadu naši pracovníci počas nočnej služby stretli priamo v srdci Karlovej Vsi stádo cca päťdesiatich kusov. Na videu neznámeho autora je ešte deň. Zver je evidentne vystresovaná a do mesta nepatrí,“ píše na Facebooku.

„Predpokladám, že divá zver je predmetom nejakého vlastníckeho práva, keď nie nikoho iného tak štátu. Bolo by načase, aby štátne inštitúcie konečne aj tomuto javu začali venovať primeranú pozornosť. Koľko podobných záberov ešte treba natočiť? Alebo čakáme na nejaké nešťastie?“ pýta sa verejne Čahojová.


Ďalšie aktuálne a zaujímavé správy z domova a zo sveta nájdete aj na našej stránke Dnes24 a Facebooku.

Ďalšie zaujímavosti, novinky a správy z regiónov klikajte na: Bratislava24, Trnava24, Nitra24, Trenčín24, Bystrica24, Košice24, Poprad24, Prešov24, Žiar24, Považská24, Rožňava24, Michalovce24, Žilina24.

Ďalšie aktuálne témy

Divočáci v hlavnom meste zablokovali dopravu
8
Galéria
Zdroj: bratislava.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM