Rôzne Správy

Premávka v Bratislave a na príjazdových komunikáciách je spomalená

Podľa Stella centra sa vodiči zdržia desať minút v Bratislave na Račianskej v smere do mesta, ale aj na D1 pred vjazdom do mesta.

Zdroj: ipcamlive.com

Vodiči sa na cestách v hlavnom meste a smerom doň zdržia približne desať až 15 minút. S väčším zdržaním do 20 minút je nutné počítať v Bratislave na Ulici svornosti a na Popradskej v smere do mesta. Zelená vlna RTVS upozorňuje aj na dopravnú nehodu na zjazde z D1 na Ivanskú cestu, čiastočne je blokovaný jeden pruh.

Podľa Stella centra sa vodiči zdržia desať minút v Bratislave na Račianskej v smere do mesta, ale aj na D1 pred vjazdom do mesta, pred Prístavným mostom v smere od Senca. Kolóny sa tvoria aj na D2 za Stupavou v smere do Bratislavy.

Rovnako desať minút sa zdržia vodiči smerujúci do hlavného mesta z Čiernej Vody a z Vajnôr, ale aj za Studeným a Miloslavovom v smere do mesta. Najviac sa vodiči zdržia v Dunajskej Lužnej smerom do Rovinky a Bratislavy, a to asi 20 minút. V Moste pri Bratislave a v Ivanke pri Dunaji v smere do Bratislavy je podľa Stella centra zdržanie 15 minút.

Ak chcete dostávať pravidelný prísun aktualít z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Dopravné obmedzenia v Bratislave
26
Galéria
Zdroj: TASR
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM