Krimi

Pozor na vreckárov! Jeden si v nákupnom centre prilepšil o takmer 2-tisíc eur

Polícia sa obracia na verejnosť so žiadosťou o stotožnenie neznámych mužov na priložených záberoch.

Ilustračný obrázok k článku Pozor na vreckárov! Jeden si v nákupnom centre prilepšil o takmer 2-tisíc eur
Zdroj: Polícia SR - Bratislavský kraj

Učebnicový príklad nepozornosti: bunda prevesená cez stoličku, v nej finančná hotovosť a nepozornosť majiteľa. Ideálna príležitosť pre zlodeja. Obzvlášť počas vianočných nákupov v preplnenom nákupnom centre.

Vreckári čakajú na príležitosť

Bratislavskí policajti vyšetrujú okolnosti krádeže, ku ktorej došlo v priestoroch obchodného centra na Einsteinovej ulici. „Šikovný“ vreckár tu odcudzil mužovi finančnú hotovosť vo výške 1 800 eur. „Tú mal poškodený muž uloženú v bunde, prevesenej cez stoličku jednej z kaviarní,“ informuje polícia.

Polícia sa obracia na verejnosť so žiadosťou o stotožnenie neznámych mužov na priložených záberoch. Tí by svojimi vedomosťami mohli napomôcť k objasneniu tohto skutku.

„Akékoľvek informácie smerujúce k stotožneniu osoby na priložených fotografiách, k ich súčasnému pohybu alebo pobytu nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície,“ žiada polícia.

Aj v súvislosti s týmto prípadom polícia odporúča, aby ste si počas návštevy nákupných centier, trhovísk, vianočných trhov, kultúrnych a spoločenských podujatí, ale aj počas prepravy prostriedkami mestskej hromadnej dopravy, dávali pozor na svoje osobné veci.

Chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia? Sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie