Rôzne

Polus má od dnes nové meno, viac obchodov a modernejšie priestory + FOTO

Míľniky tejto rekonštrukcie zahŕňajú vytvorenie 35 nových obchodov, renováciu 10 existujúcich prevádzok aj uvedenie konceptu farmárskej tržnice.

Ilustračný obrázok k článku Polus má od dnes nové meno, viac obchodov a modernejšie priestory + FOTO
11
Galéria
Zdroj: Polus City Center

Polus City Center sa obliekol do nového kabáta a premenoval sa. VIVO! sľubuje lepší nákupný zážitok pre celú rodinu s viac obchodmi a vylepšenou ponukou. Bratislava24.sk o tom informovala manažérka Žofia Hrebíčková.

Nové obchody

Míľniky tejto rekonštrukcie zahŕňajú vytvorenie 35 nových obchodov, renováciu 10 existujúcich prevádzok, uvedenie konceptu farmárskej tržnice, ale tiež posilnenie lokálnych a uvedenie nových medzinárodných značiek. Medzi novými kľúčovými nájomcami je aj supermarket Lidl a módna sieť LPP. Spolu nákupné centrum ponúka 170 obchodov na nájomnej ploche 36-tisíc metrov štvorcových.

„Na Slovensko sme prišli ako prvé a najmodernejšie nákupné centrum. Dnes odpovedáme na najnovšie trendy a meníme sa s cieľom reagovať na potreby návštevníkov, poskytovať im kvalitný verejný priestor a prinášať im čo najpríjemnejšie zážitky,“ vysvetľuje Adrian Bódis, Country Manager Slovak Republic spoločnosti Immofinanz, v ktorej vlastníctve je Polus City Center.

Slávnostné otvorenie

Dnešné slávnostné otvorenie VIVO! Bratislava sprevádza bohatým sprievodný program, ktorý bude moderovať Michal Hudák. Po hudobnej stránke sa o zábavu postará Marián Čekovský band.

Program pre najmenších bude mať pod taktovou Miro Jaroš a večer program vyvrcholí koncertom kapely IMT Smile. Počas a aj po skončení tohto koncertu budú mať fanúšikova navyše jedinečnú možnosť kúpiť si unikátne tričká, šiltovky či ponožky kapely IMT Smile v špeciálnom obchode.

Pre deti je pripravená interaktívna párty s obľúbenými hračkami od spoločnosti Mattel, ktorá bude trvať od piatku do nedele. Deti sa môžu tešiť na maľovanie na tvár, výstavu hračiek, rôzne súťaže a množstvo darčekov.

Program:

15:30 hod. Otvorenie programu

16:00 – 17:00 hod. Program pre deti s Mirom Jarošom

17:30 – 19:00 hod. Marián Čekovský band

20:00 – 20:50 hod. IMT Smile

Zdroj: Facebook
Zdroj: Facebook

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM