Podozrivá na fotografii

BRATISLAVA - STARÉ MESTO. Policajti žiadajú verejnosť o pomoc pri stotožnení osoby na fotografii, nakoľko je podozrivá zo spáchania prečinu zatajenia veci.

Maros Palesch

Tohto skutku sa mal dopustiť v súčasnosti neznámy páchateľ, resp. podozrivá žena na fotografii, ktorá dňa 03.08.2011 v čase približne o 19.45 hod. v Bratislave na Gorkého ulici v jednom z reštauračných zariadení. Neznámy páchateľ si prisvojil nálezom na toalete v predmetnom reštauračnom zariadení mobilný telefón, potom čo vypadol inej osobe z otvorenej kabelky. Poškodenej spoločnosti tak vznikla škoda vo výške približne 850,–€.

Na základe tejto skutočnosti bol zabezpečený kamerový záznam, pričom na tomto je vidieť, že v hore uvedenom čase prichádza osoba ženského pohlavia, bielej pleti, vo veku približne 18 rokov, výšky približne 170 cm, strednej postavy, s rozpustenými rovnými vlasmi čiernej farby dlhými po plecia.

Osoba mala oblečené šaty bledomodrej farby a čierne sandále. Na fotografiách vyrobených z kamerového záznamu je vidieť, že osoba ženského pohlavia, ktorá ide na toaletu v rukách nedrží žiaden predmet. Po približne troch minútach tá istá osoba vychádza z toaliet. Následne na fotografiách vidieť ako má ruky za chrbtom a v nich drží mobilný telefón čiernej farby, ktorý si vloží počas toho ako prejde cez turniket do ľavého vrecka svojich šiat. ** Akékoľvek informácie, ktoré by mohli viesť ku stotožneniu neznámej osoby ženského pohlavia na fotografii, nám môžete oznámiť na bezplatné číslo polície 158, alebo na tel. č. 09610 31737, príp. osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.**

Zdroj: KR PZ Bratislava, František PECZÁR

Tento článok nie je možné komentovať.