Tlačové správy

Počuli ste už o tejto strednej škole, ktorá ponúka študijný odbor ochrana osôb a majetku ?

Súkromná stredná odborná škola ochrany osôb a majetku v bratislavskej Petržalke pripravuje žiakov do bezpečnostných zložiek a ozbrojených síl. Ak máte doma deviataka, ktorého oblasť bezpečnosti alebo športu zaujíma, táto škola naplní vaše očakávania. 

Ilustračný obrázok k článku Počuli ste už o tejto strednej škole, ktorá ponúka študijný odbor ochrana osôb a majetku ?
Zdroj: SSOŠ ochrany osôb a majetku

Keďže si Súkromná stredná odborná škola ochrany osôb a majetku dáva záležať na tom, aby mali uchádzači o štúdium na ich škole čo najviac informácií, rozhodli sa aj napriek pandémii COVID-19 organizovať Deň otvorených dverí, a to formou ONLINE. Čaká vás prepracovaná prezentácia a mnoho zaujímavých informácií, ktoré vás určite presvedčia, aby ste si vybrali práve túto školu pre vaše budúce štúdium. Pre prihlásenie sa na ONLINE DOD sa zaregistrujte TU.

ONLINE deň otvorených dverí školy si môžete pozrieť v tieto dni:

  • 18. 03. 2021 15:00 – 16:30 hod
  • 18. 03. 2021 18:00 – 19:30 hod
  • 20. 03. 2021 10:00 – 11:30 hod
  • 20. 03. 2021 13:00 – 14:30 hod
Zdroj: SSOŠ ochrany osôb a majetku

Ponuka tejto školy je naozaj bohatá

Absolventi Súkromnej strednej odbornej školy ochrany osôb a majetku vynikajú fyzickou zdatnosťou a disciplínou. Súčasťou vyučovania je všeobecné vzdelávanie, ale aj odborné predmety ako kriminalistika, bezpečnostné právo, špeciálna bezpečnostná príprava, ochrana osôb a majetku a ekonomické predmety. V predmete špe­ciálna telesná výchova sa precvičuje profesijná sebaobrana, aikido či thajský box. Vítané sú aj dievčatá, ktorých je už teraz na škole viac ako jedna tretina. Žiaci majú k dispozícii internát, posilňovňu a rôzne telocvičné a športové vybavenie. Šport je totižto rovnako ako vzdelanie, disciplína, dobrodružstvo a zábava prioritou školy.

Zdroj: SSOŠ ochrany osôb a majetku

Čo všetko prináša študijný odbor ochrany osôb a majetku?

Táto škola je prvou strednou školou tohto typu a zamerania na Slovensku. V štvorročnom študijnom odbore ochrany osôb a majetku (bez­pečnostné služby) pripravuje žiakov na výkon povolaní v štátnych zložkách, ako sú Ozbrojené sily SR, Policajný zbor SR, Hasičský a záchranný zbor SR, obecná polícia, alebo v súkromných bezpečnostných službách. Viacerí absolventi tiež pokračujú v štúdiu na vysokých školách ako napr. právnické fakulty, fakulta telesnej výchovy a športu alebo fakulty bezpečnostného inžinierstva v Žiline a Košiciach.

Škola plná dobrodružstiev a zaujímavých podujatí

Budúcich stredoškolákov určite zaujmú rôzne aktivity ako Kurz prežitia, „Turnaj bojovníkov“, ale aj súťaže ako Silná ruka stredoškolákov či AIKISUMO. Pozrite si video z dňa otvorených dverí, ak ho chcete vidieť naživo online formou, neváhajte sa prihlásiť na termíny 18. alebo 20. marca TU.

Zdroj: SSOŠ ochrany osôb a majetku

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: SSOŠ ochrany osôb a majetku
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM