Tomáš Stupavský Rôzne

Neviete kam ísť na dovolenku? Rozhodnúť sa môžete priamo na bratislavskom letisku

V priestoroch bratislavského letiska si môžu cestujúci opäť kúpiť dovolenky na poslednú chvíľu. Vo verejnej časti odletovej haly Letiska M. R. Štefánika totiž dnes otvorili stánok s ponukou ultra last minute zájazdov.

Ilustračný obrázok k článku Neviete kam ísť na dovolenku? Rozhodnúť sa môžete priamo na bratislavskom letisku
Foto: Tomáš Stupavský / Zdroj: Dnes24.sk

„Počas celej letnej dovolenkovej sezóny až do konca septembra 2015 tak budú môcť záujemcovia prísť na letisko aj v deň plánovaného odletu a prvým voľným letom letieť na dovolenku,“ opísala hovorkyňa bratislavského letiska Veronika Ševčíková.

Last minute centrum prevádzkuje dovolenkový portál verne.sk a otvorené je každý deň od 8.00 h do 16.00 h. Ľudia si v ňom môžu rezervovať aj dovolenku na neskoršie termíny.

Z letiska v Bratislave možno pritom počas aktuálnej letnej sezóny letieť do 26 pravidelných destinácií v 12 krajinách a do desiatok charterových destinácií. Tým sa podľa Ševčíkovej počet destinácií šplhá na 60 a počet krajín, do ktorých možno z Bratislavy cestovať, na 20.

Počas minuloročnej charterovej sezóny lietali Slováci z Bratislavy najviac do tureckej Antalye, bulharského Burgasu či na grécky Rhodos (Grécko), alebo do egyptskej Hurghady a Monastiru v Tunisku.

Prečítajte si tiež: Z Bratislavy sa bude počas leta lietať do viac ako 60 destinácií

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM