KAW Správy Samospráva

Neuveriteľné, ale v Bratislave možné: Za stánkom s kebabom sa skrýval erotický salón

Pracovníčky v priestoroch poskytovali svoje služby aj počas prísnych epidemických opatrení.

Ilustračný obrázok k článku Neuveriteľné, ale v Bratislave možné: Za stánkom s kebabom sa skrýval erotický salón
Zdroj: Facebook.com/Rudolf Kusý

Vynaliezavosť niektorých podnikateľov zjavne nepozná hranice. Neuveriteľné je, čo vymysleli a prevádzkovali aj v čase prísnych opatrení počas pandémie.

Pri zastávke autobusu na Stromovej ulici na Kramároch vyrástol bufet. Vpredu ponúka rýchle občerstvenie, no v jeho ďalšej prístavbe sa skrýva erotický salón. Reportáž o ňom pred pár týždňami priniesla televízia Markíza. Pracovníčky tam aj počas pandémie „na čierno“ ponúkali služby klientom.

„Mal som pri ňom pocit návratu do 90-tych rokov, keď vyrastali najrôznejšie stánky a stánočky s rôznorodým tovarom po celom Slovensku. Hoci samotný stánok mal povolenie formou ohlášky, jeho ďalšie prístavby už boli načierno a povestnou čerešničkou bolo prevádzkovanie erotického salónu v zadnej časti. Priznám sa, že napriek odvysielanej reportáži sa mi to zdá neuveriteľné,“ uviedol na sociálnej sieti starosta Nového Mesta Rudolf Kusý.

Nové Mesto na svojom území takéto prevádzky trpieť nechce. Preto sa sám starosta pustil do vybavovania. „S majiteľom stánku sme nenašli spoločnú reč, preto som sa stretol s majiteľom pozemku – starším Kramárčanom, pánom Ouzkým a jeho vnukom. S majiteľom stánku ukončia nájomnú zmluvu, stánok od neho odkúpia, rozoberú a nahradia niečím „normálnym“. A priestor okolo upravia,“ popisuje ich dohodu Rudolf Kusý.

Zdá sa teda, že riešenie sa našlo a prevádzka, ktorá šokovala mnohých Bratislavčanov, z Kramárov zmizne.

Ďalšie novinky z bratislavského Nového Mesta:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM