Krimi

Nariadenú karanténu vymenil za relax pri Jaroveckom ramene: Polícia konala!

Po tom, ako previnilec odmietol na mieste zaplatiť pokutu, polícia ho nahlásila regionálnemu úradu verejného zdravotníctva.

Ilustračný obrázok k článku Nariadenú karanténu vymenil za relax pri Jaroveckom ramene: Polícia konala!
Zdroj: Facebook.com/Polícia SR - Bratislavský kraj

Bratislavskí policajti riešili podnet na porušenie karantény. Osoba pozitívna na nový koronavírus sa mala podľa podnetu pohybovať na Jaroveckom ramene.

Porušenie karantény

Keďže na mieste odmietla zaplatiť pokutu, policajti to oznámili príslušnému regionálnemu úradu verejného zdravotníctva (RÚVZ). Informovali o tom bratislavskí policajti na sociálnej sieti.

„V zmysle podnetu sa mala osoba pozitívne testovaná na nový koronavírus s nariadenou domácou karanténou do 2. septembra bezdôvodne zdržiavať mimo svojho bydliska, a to konkrétne na Jaroveckom ramene,“ priblížila polícia s tým, že podnet preverila a potvrdila.

Policajti dodali, že po tom, ako osoba odmietla na mieste zaplatiť pokutu, nahlásili ju regionálnemu úradu verejného zdravotníctva, ktorý je príslušný na prejednanie takéhoto priestupku.

„Majte na pamäti, že opatrenia v súvislosti s koronavírusom sú určené na ochranu zdravia nás všetkých. Preto je vo vašom záujme ich dodržiavať,“ zdôraznila polícia v tejto súvislosti.

Zdroj: TASR

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Najčítanejšie