Krimi

Muž v Bratislave obchádzal lekárne a vyberal LIEKY na CUDZIE meno: Hľadá ho polícia

Akékoľvek informácie k totožnosti muža i o jeho súčasnom pohybe či pobyte môže verejnosť oznámiť polícii na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Ilustračný obrázok k článku Muž v Bratislave obchádzal lekárne a vyberal LIEKY na CUDZIE meno: Hľadá ho polícia
Zdroj: Facebook.com/Polícia SR - Bratislavský kraj

Bratislavská polícia vyšetruje okolnosti prečinu poškodzovania cudzích práv, ktorého sa dopustil neznámy muž vyberajúci lieky na cudzí lekársky predpis. Informuje o tom na sociálnej sieti, kde zverejnila aj fotografiu páchateľa.

Doposiaľ neznámy páchateľ si v rôznych časoch a na rozdielnych miestach zadovážil rôzne lieky formou papierového lekárskeho predpisu na cudzie meno s rodným číslom,“ približuje polícia.

Popis muža

Neznámy muž má 35 až 40 rokov, je strednej postavy, má krátke tmavé vlasy a dioptrické okuliare. Oblečené mal sivé rifľové nohavice, zelenú bundu, obuté sivo-čierne topánky a cez plece prevesenú pánsku kabelku čiernej farby.

Akékoľvek informácie k totožnosti muža i o jeho súčasnom pohybe či pobyte môže verejnosť oznámiť polícii na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na profile polície na sociálnej sieti.

Témy, ktoré hýbu Bratislavou

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM