Krimi

Muž mal na aute 2 rozdielne ŠPZ: Polícii povedal, že UŠIEL z pumpy bez PLATENIA

Muži zákona pri svojej práci zažívajú neraz bizarné situácie.

Ilustračný obrázok k článku Muž mal na aute 2 rozdielne ŠPZ: Polícii povedal, že UŠIEL z pumpy bez PLATENIA
Zdroj: Facebook.com/Polícia SR - Bratislavský kraj

V sobotu 14. januára sa polícia nestačila čudovať, keď zastavila muža na diaľnici D1 v smere do Trnavy. Na motorovom vozidle zn. Citroën mal nesprávne pripevnenú tabuľku s evidenčným číslom. Polícia o prípade informuje na sociálnej sieti.

Natankoval a ušiel

Hliadka sa preto rozhodla vodiča zastaviť a upozorniť ho. Pri predchádzaní auta si muži zákona všimli, že na prednej časti vozidla je pripevnená tabuľka s evidenčným číslom, ktorá sa nezhoduje s tou, čo je upevnená vzadu.

Vodiča vyzvali, aby predložil doklady potrebné k vedeniu vozidla na čo im odpovedal, že ich nemá u seba a zabudol si ich doma. Následnou lustráciou bolo zistené, že obe tabuľky s evidenčnými číslami patria dvom rozdielnym vozidlám, ale odkiaľ ich 39 – ročný vodič mal povedať nechcel,“ uvádza polícia.

Ako píše polícia, muž hliadke povedal, že na čerpacej pumpe na diaľnici D2 v smere do Bratislavy natankoval a odišiel bez platenia.

To sa následnou lustráciou potvrdilo. Vodič bol v zmysle zákona predvedený na príslušné oddelenie pre vykonanie ďalších potrebných úkonov,“ dodáva na záver polícia.

Témy, ktoré hýbu Bratislavou

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM