Od Vás

Mladý pár našiel v Dunaji "odkaz vo fľaši". Po prečítaní listu sa ich deň zmenil na rozprávku

Vo chvíli, keď chcela Martina odfotografovať svojho priateľa pri loďke na Dunaji, zbadali vo vode plastové „čudo“. Obsah nádoby ich príjemne prekvapil.

Ilustračný obrázok k článku Mladý pár našiel v Dunaji "odkaz vo fľaši". Po prečítaní listu sa ich deň zmenil na rozprávku
5
Galéria

Mladá dvojica na začiatku svojho nedeľňajšieho bicyklového výletu netušila, aké prekvapenie ich v ten deň čaká. Vo chvíli, keď chcela Martina odfotografovať svojho priateľa pri loďke na Dunaji, zbadali vo vode plastové „čudo“. Obsah nádoby ich príjemne prekvapil.

Odkaz plný lásky

Keď mladý muž začal odkaz čítať, Martina stála v nemom úžase a počúvala takmer s dojatím. „Stále som neverila, že niečo takéto ešte existuje, na pár sekúnd som sa aj tak cítila "rozprávkovo“, ako je spomenuté v liste. …ako niekde na opustenom ostrove s odkazom vo fľaši " napísala Bratislava24.sk Martina.

Mladej zaľúbenej Terezke, ktorá sa chcela podeliť o svoje šťastie a list vhodila do vĺn Dunaja, Martina ďakuje slovami: „Ak sa k Tebe, a dúfam, že áno, dostane tento odkaz – prajem ti Terezka, aby Ťa ten tvoj zlatý ryšavec spravil tou najšťastnejšou ženou na zemi! Nech je viacej ľudí, ako ty ako vy, pretože takéto odkazy majú svoje čaro. Je to priam rozprávkové.“

Martina s priateľom sa po prečítaní odkazu (Terezkin list nájdete v GALÉRII pod článkom) rozhodli, že ho vhodia naspäť do Dunaja, nech poteší aj niekoho ďalšieho.

Odkaz vo "fľaši"
5
Galéria

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM