Aktualizované ELA Krimi

Megakrádež v zlatníctve: Z bratislavského nákupného centra ukradli šperky za pol milióna! VIDEO

Tak tomu sa povie lup roka! Ku krádeži došlo počas uplynulej noci v zlatníctve situovanom v nákupnom centre v bratislavskom Lamači.

Ilustračný obrázok k článku Megakrádež v zlatníctve: Z bratislavského nákupného centra ukradli šperky za pol milióna! VIDEO
Zdroj: Facebook.com/Polícia SR - Bratislavský kraj

Aktualizované 18:45: Siedmi zlodeji odcudzili v sobotu nadránom zo zlatníctva v nákupnom centre v bratislavskom Lamači šperky v hodnote približne pol milióna eur. Na sociálnej sieti o tom informuje Polícia SR.

„Podľa doterajších informácií doposiaľ neznámi páchatelia v čase krátko pred 3.00 h vnikli do priestorov zlatníctva, odkiaľ mali odcudziť šperky v predbežne odhadovanej hodnote približne 500-tisíc eur,“ uvádza polícia. Ako doplnila, jeden z páchateľov mal tiež podpáliť pred nákupným centrom vozidlo značky SsangYong Kyron, na ktorom prišli.

Páchatelia následne utiekli na neznáme miesto. Po páchateľoch policajti v súčasnosti intenzívne pátrajú. Polícia preto v tejto súvislosti vyzýva občanov, aby akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli stotožniť osoby, oznámili na číslo 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo na sociálnej sieti formou súkromnej správy.

Zdroj: Facebook

Najčítanejšie