Komunálne voľby

Matúša Valla stávkari tipovali najčastejšie spomedzi všetkých kandidátov

Stávková spoločnosť eviduje v rámci stávok ku komunálnym voľbám celkový počet 2 700 podaných tiketov.

Ilustračný obrázok k článku Matúša Valla stávkari tipovali najčastejšie spomedzi všetkých kandidátov
10
Galéria
Zdroj: Matúš Vallo má rád Bratislavu

Novozvolený primátor Bratislavy Matúš Vallo bol v rámci stávok ku komunálnym voľbám najtipovanejší spomedzi všetkých kandidátov. Tipéri využili relatívne vysoký kurz, keďže sa predpokladal vyrovnaný súboj s ďalším kandidátom na šéfa bratislavskej samosprávy Václavom Mikom. Ten sa však nekonal a stávkarom prinieslo Vallovo víťazstvo výhry v sume viac ako 20-tisíc eur.

Zaujímavé výhry

Druhým najtipovanejším kandidátom bol Mika, na ktorom ale tipéri prerobili viac okolo 10-tisíc eur. Informovali o tom zo stávkovej spoločnosti Tipsport.

Stávkari využili aj možnosti takzvaných „live“ tipov. Najviac sa stávkovalo na triumf kandidáta na primátora Bratislavy Jána Mrvu nad už končiacim šéfom bratislavskej samosprávy Ivom Nesrovnalom. Atraktívne boli aj možnosti, že Dvonč (Nitra) a Mika zvíťazia. Tipujúci sa nevyhli ani kurióznym stávkam, a to pre vysoký kurz. Jednou z nich je 500 eur vložených na víťazstvo kandidáta na primátora Košíc Džemala Kodraziho (kurz 66:1).

„Niektorí klienti si pripísali na svoje kontá zaujímavé výhry, no celkovo by som označil súboj tipéri verzus bookmakeri za nerozhodný,“ zhodnotil bookmaker Pavol Boško. Stávková spoločnosť eviduje v rámci stávok ku komunálnym voľbám celkový počet 2700 podaných tiketov a nábery za viac ako 135-tisíc eur.

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM