Tlačové správy

Mať pri predaji či kúpe nehnuteľnosti všetko pod jednou strechou? S Reado sa to dá!

Reado je inovatívna realitná platforma, ktorá vám pomôže spraviť najlepšie realitné rozhodnutie a umožní vám predať alebo kúpiť jednoducho a bezstarostne. Pri predaji získate okamžité bezplatné ocenenie a predať najvýhodnejšie s najlepšie hodnoteným realitným expertom.

Ilustračný obrázok k článku Mať pri predaji či kúpe nehnuteľnosti všetko pod jednou strechou? S Reado sa to dá!
4
Galéria
Zdroj: Reado

Pri kúpe získate vďaka Reado najnovšie ponuky vždy ako prví, presne podľa vašich predstáv. Tým vám šetrí čas a peniaze.

Čas sú čoraz väčšie peniaze

Zvažujete predaj, no nedokážete v rýchlo meniacom sa realitnom prostredí zadefinovať tú správnu cenu? Unikátne ocenenie, ktoré analyzuje dáta o viac ako pól milióne transakcií, vplyvy lokality na trhovú hodnotu ako aj technické parametre nehnuteľnosti, vás nasmeruje správne ohodnotiť nehnuteľnosť a zvýši tak pravdepodobnosť jej výhodného a najmä rýchleho predaja. Nestrácajte čas a dôveryhodnosť potenciálnych záujemcov! S Reado si v priebehu pár minút určíte správnu cenu nehnuteľnosti online a zadarmo. Ak je vám váš čas naozaj vzácny a potrebujete predať okamžite, s Reado môžete získať ponuku na kúpu už do 48 hodín.

Majte v realitách poriadok

Snažíte sa zorientovať na trhu, no badáte, že okrem špecifík vášho mesta trh definuje aj mikro-lokalita vášho bydliska? Ak potrebujete presnejšie zistiť aká je cena za meter štvorcový, aktuálna ponuka na trhu, priemerná dĺžka predaja, alebo priemerná výška mesačného nájmu, môžete využiť vôbec prvú realitnú cenovú mapu., ktorú Reado priniesol na slovenský trh. Už nebudete musieť tápať v cenách realít ani porovnávať ponuky stoviek realitných portálov. S Reado máte všetky dáta na jednom mieste!

Zdroj: Reado

Spoľahlivý partner pre zodpovedný krok

Ak už máte v prioritách jasno a hľadáte hodnoverného partnera pre predaj či kúpu nehnuteľnosti, obráťte sa na náš Reado portál, ktorého služby využilo už viac ako 5 250 klientov na Slovensku a v Českej republike. Jedno z vašich najväčších životných rozhodnutí navyše zveríte do rúk ocenených expertov, keďže sa Reado ako prvý startup na Slovensku ocitol na zozname inovácií v rámci globálneho “Real Estate Innovations Overview”, nadnárodnej spoločnosti KPMG.

„Sme si plne vedomí, že realitný trh ponúka nespočetné možnosti predaja i kúpy nehnuteľnosti. Reado je však prvé na trhu, ktoré od svojho vzniku prináša inovatívne riešenia a snaží sa celý rokmi nemenený proces predaja a kúpy zjednodušiť a klientovi maximálne uľahčiť. O tom, že sme sa vydali tou správnou cestou svedčí aj fakt, že za posledné mesiace vznikli viaceré moduly na ocenenie nehnuteľnosti či dokonca cenové mapy. Klienti by však mali mať na zreteli reputáciu, spôsob komunikácie a proklientsky prístup svojho realitného partnera, pri tak dôležitom životnom rozhodnutí,“ upresňuje kvality služby Reado jeho zakladateľ Daniel Levársky.

Zdroj: Reado

KPMG Real Estate Innovations Overview” je medzinárodný zoznam inovatívnych projektov, startupov a riešení v realitnom a stavebnom sektore, ktorý vyšiel tento rok už vo svojej siedmej edícii. Reado je zároveň prvá spoločnosť zo Slovenska v tomto globálnom rebríčku. 

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: READO
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM