LETNÉ KINO: Začala sa sezóna premietania filmov pod holým nebom!

Romantiky pod hviezdami v bratislavských letných kinách bude dosť aj v lete 2018. Pozrite si program letných kín na najbližšie dni.

Ilustračný obrázok k článku LETNÉ KINO: Začala sa sezóna premietania filmov pod holým nebom!
Zdroj: Bratislava - Karlova Ves

Filmy a pukance sa nehodia len na dlhé upršané večery. V lete prichádzajú na scénu letné kiná! Zoberte frajerky, frajerov, či priateľov a usaďte sa v zelenej tráve pod holým nebom.

Hneď na úvod si dovolíme niekoľko dôležitých rád. Ak sa chystáte na premietanie do amfiteátra, myslite na to, že lavičky sú tvrdé. Deka spraví sedenie pohodlnejším. Aj v lete bývajú noci chladné, takže si nezabudnite zobrať teplejší svetrík. Myslite tiež na komáre a majte vždy po ruke kvalitný repelent. Príjemnú zábavu.

Letné kino v Ružinove

Metská časť Bratislava – Ružinov a Cultus Ružinov pre vás v rámci Kultúrneho leta v Ružinove pripravili do 28. augusta 2018 na každý utorok o 21:00 hod. v amfiteátri v Areáli hier Radosť bezplatné premietanie filmov pod holým nebom.

Už 10. júla si budete môcť pozrieť komédiu Po strništi bos.

V prípade nepriaznivého počasia bude mestská časť informovať na sociálnej sieti vždy v utorok o 19:00 hod., či sa bude premietať.

utorky / 21:00 hod. / amfiteáter v Areáli hier Radosť

Letné kino na Kuchajde

V rámci Kultúrneho leta mestská časť Nové Mesto pripravila ďalší ročník projektu letného kina v areáli prírodného kúpaliska Kuchajda. Premietania budú vždy v stredu a v sobotu po zotmení.

V stredu 11. júla sa môžete tešiť na triler Heydrich: Muž so železným srdcom a v sobotu 4. augusta na muzikál Najväčší showman.

Program kina vzniká hlasovaním divákov na webe kina, kde si môžete vybrať z troch titulov, film s najväčším počtom hlasov sa bude premietať.

stredy a soboty / v júli o 21:30 hod., v auguste o 21:00 hod. / areál prírodného kúpaliska Kuchajda

Letné kino Rača

Letné kino privíta opäť vynovený amfiteáter v Rači. Každý piatok v júli a auguste si budú môcť Račania vychutnať atmosféru letného kina zdarma. Premietať sa bude do 31. augusta 2018.

V piatok 13. júla si vychutnáte romantickú komédiu Ktorý je ten pravý?

piatky / v júli o 21:15 hod., v auguste o 21:00 hod. / amfiteáter v Rači – Knižkova dolina

Letné kino v Líščom údolí

Aj tento rok si pre vás Karlova Ves pripravila Filmové leto v Líščom údolí. Premietania sa budú konať každý piatok. Už tradične bude pre vás pripravené občerstvenie, deky a repelenty.

V piatok 13. júla je pre vás pripravený film Masaryk.

piatky / v júli o 21:30 hod., v auguste o 21:00 hod. / Líščie údolie

Autokino Zlaté piesky

Autokino na Zlatých pieskoch premieta v piatok a sobotu, vždy o 21:30 hod. na parkovisku Shopping Palace Zlaté Piesky. Vstup je bezplatný! Zaparkujte, nalaďte rádio na frekvenciu 91 FM a vychutnávajte film.

V piatok 13. júla sa bude premietať horor To, v sobotu 14. júla dráma Stratené mesto Z.

piatky a soboty / 21:30 hod. / parkovisko Shopping Palace Zlaté Piesky

Letné kino Istracentrum

Večerné premietanie filmov pod holým nebom, s občerstvením na nádvorí miestnej knižnice v Devínskej Novej Vsi, potrvá do 24. augusta po zotmení.

V piatok 13. júla sa môžete tešiť na animovaný film Pračlovek.

piatky / 21:30 hod. (každý piatok v iný čas) / na nádvorí miestnej knižnice, na ulici Istrijská 6 v Devínskej Novej Vsi

Vajnorské open-air letné kino

Mestská časť Bratislava-Vajnory pripravila aj tento rok filmové predstavenia Open Air Kina v Parku pod lipami. Premietanie potrvá do 17. augusta 2018, filmy si môžete pozrieť každý piatok o 21:00 hod.

V piatok 13. júla sa pripravte na komédiu Čo sme komu urobili?

piatky / 21:00 hod. / Park pod lipami

Letné kino pred DK Dúbravka

Letné kino tento rok vzniklo aj pred DK Dúbravka. Každý druhý piatok si budete môcť pred domom kultúry pozrieť filmy zo slovenskej a českej produkcie. Začiatky budú o 21:30 hod., k dispozícii bude sedenie a aj občerstvenie.

V piatok 20. júla si budete môcť pozrieť hudobný film Muzzikanti.

každý druhý piatok / 21:30 hod. / pred DK Dúbravka

Letné kino SNG – Berlinka

Letné kino SNG v spolupráci s Film Europe Media Company vám ponúka žánrovo rôznorodé filmy od špičkových európskych režisérov, mnohé filmy s oceneniami či nomináciami na prestížnych filmových festivaloch. Premieta sa do 29. augusta 2018 každú stredu, vždy od 20:30 hod.

V stredu 11. júla si pozriete drámu Ismaelove prízraky.

stredy / 20:30 hod. / v priestore Berlinka v Esterházyho pa­láci

Amfiteáter Senec

Letné kino v Senci vám aj počas tohtoročných letných mesiacov ponúkne viaceré novinky, ako aj najúspešnejšie reprízové tituly. Čaká vás výborná kvalita filmov v 2D formáte, príjemná a nezabudnuteľná atmosféra sledovania filmov pod holým nebom.

Program na tento týždeň: pondelok, utorok 21:30 hod. Manžel na skúšku, streda 21:30 hod. Prvá očista, štvrtok 21:30 hod. Pablo Escobar: Nenávidený a milovaný, piatok, sobota, nedeľa 21:30 hod. Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka

denne / 21:30 alebo 21:00 hod., podľa programu / Park oddychu, Senec

Amfiteáter Pezinok

Pezinský amfiteáter bol prvý na Slovensku, ktorý mal možnosť premietať digitálne nosiče a je v nepretržitej letnej činnosti od začiatku 60. rokov. V mesiacoch júl a august sa premieta každý deň a za každého počasia, ak sa nazbiera dostatočný počet divákov.

Program na tento týždeň: pondelok 21:15 hod. Muž, ktorý zabil Dona Quijota, utorok, streda 21:15 hod. Prvá očista, štvrtok 21:15 hod. Manžel na skúšku, piatok, sobota, nedeľa 21:15 hod. Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka

denne / 21:15 hod. / Amfiteáter Pezinok

zdroj: citylife.sk

O programe letných kín vás budeme informovať každý týždeň.

Sledujte Facebook Bratislava24.sk a nič vám neujde.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk