LETNÉ KINO: Pozeranie filmov pod holým nebom má svoje čaro. Presvedčte sa!

Ak nás neprekvapia letné búrky, tento týždeň si užijeme pestrú filmovú paletu. Nenechajte si ujsť premietanie pod holým nebom.

Ilustračný obrázok k článku LETNÉ KINO: Pozeranie filmov pod holým nebom má svoje čaro. Presvedčte sa!
Zdroj: Bratislava - Nové Mesto

Filmy a pukance sa nehodia len na dlhé upršané večery. V lete sú tu letné kiná! Zoberte frajerky, frajerov, či priateľov a usaďte sa v zelenej tráve pod holým nebom.

Hneď na úvod si dovolíme niekoľko dôležitých rád. Ak sa chystáte na premietanie do amfiteátra, myslite na to, že lavičky sú tvrdé. Deka spraví sedenie pohodlnejším. Aj v lete bývajú noci chladné, takže si nezabudnite zobrať teplejší svetrík. Myslite tiež na komáre a majte vždy po ruke kvalitný repelent. Príjemnú zábavu.

Letné kino v Ružinove

Metská časť Bratislava – Ružinov a Cultus Ružinov pre vás v rámci Kultúrneho leta v Ružinove pripravili do 28. augusta 2018 na každý utorok o 21:00 hod. v amfiteátri v Areáli hier Radosť bezplatné premietanie filmov pod holým nebom.

V utorok 14. augusta si budete môcť pozrieť film Čo sme komu urobili?

V prípade nepriaznivého počasia bude mestská časť informovať na sociálnej sieti vždy v utorok o 19:00 hod., či sa bude premietať.

utorky / 21:00 hod. / amfiteáter v Areáli hier Radosť

Letné kino na Kuchajde

V rámci Kultúrneho leta mestská časť Nové Mesto pripravila ďalší ročník projektu letného kina v areáli prírodného kúpaliska Kuchajda. Premietania budú vždy v stredu a v sobotu po zotmení.

V stredu 15. augusta si pozriete film Wind River.

Program kina vzniká hlasovaním divákov na webe kina, kde si môžete vybrať z troch titulov, film s najväčším počtom hlasov sa bude premietať. Na sobotu máte na výber z trojice filmov: 7 sestier, Muž vo vlaku a Jurský svet.

stredy a soboty / 21:00 hod. / areál prírodného kúpaliska Kuchajda

Letné kino Rača

Letné kino privíta opäť vynovený amfiteáter v Rači. Každý piatok počas leta si budú môcť Račania vychutnať atmosféru letného kina zdarma. Premietať sa bude do 31. augusta 2018.

V piatok 17. augusta si vychutnáte Vraždu v Orient Exprese.

piatky / 21:00 hod. / amfiteáter v Rači – Knižkova dolina

Letné kino v Líščom údolí

Aj tento rok si pre vás Karlova Ves pripravila Filmové leto v Líščom údolí. Premietania sa budú konať každý piatok. Už tradične bude pre vás pripravené občerstvenie, deky a repelenty.

V piatok 17. augusta je pre vás pripravený film Tlmočník.

piatky / 21:00 hod. / Líščie údolie

Letné kino na Furdečke

Zažite s komunitným centrom KASPIAN letné kino na detskom ihrisku Furdekova každý štvrtok v auguste. Premietanie začína už 9. augusta! Doneste si so sebou deku, karimatku alebo stoličku. Na detskom ihrisku je zakázané požívať alkoholické nápoje a fajčiť tabakové výroky.

Sledujte KASPIAN na sociálnej sieti, kde budú o premietaní informovať vopred.

štvrtky / 20:00 hod. / detské ihrisko Furdekova 6/A

Autokino Zlaté piesky

Autokino na Zlatých pieskoch premieta v piatok a sobotu, vždy o 21:30 hod. na parkovisku Shopping Palace Zlaté Piesky. Vstup je bezplatný! Zaparkujte, nalaďte rádio na frekvenciu 91 FM a vychutnávajte film.

V piatok 17. augusta sa bude premietať Operácia Entebbe, v sobotu 18. augusta Aj dvaja sú rodina.

piatky a soboty / 21:30 hod. / parkovisko Shopping Palace Zlaté Piesky

Letné kino Istracentrum

Večerné premietanie filmov pod holým nebom, s občerstvením na nádvorí miestnej knižnice v Devínskej Novej Vsi, potrvá do 24. augusta po zotmení.

V piatok 17. augusta sa môžete tešiť na drámu Mesiac Jupitera.

piatky / 21:00 hod. (každý piatok v iný čas) / na nádvorí miestnej knižnice, na ulici Istrijská 6 v Devínskej Novej Vsi

Vajnorské open-air letné kino

Mestská časť Bratislava-Vajnory pripravila aj tento rok filmové predstavenia Open Air Kina v Parku pod lipami. Premietanie potrvá do 17. augusta 2018, filmy si môžete pozrieť každý piatok o 21:00 hod.

V piatok 17. augusta sa pripravte na komédiu Špunti na vode.

piatky / 21:00 hod. / Park pod lipami

Letné kino pred DK Dúbravka

Letné kino tento rok vzniklo aj pred DK Dúbravka. Každý druhý piatok si budete môcť pred domom kultúry pozrieť filmy zo slovenskej a českej produkcie. Začiatky budú o 21:30 hod., k dispozícii bude sedenie a aj občerstvenie.

V piatok 17. augusta si budete môcť pozrieť romantickú komédiu Všetko alebo nič.

každý druhý piatok / 21:30 hod. / pred DK Dúbravka

Letné kino SNG – Berlinka

Letné kino SNG v spolupráci s Film Europe Media Company vám ponúka žánrovo rôznorodé filmy od špičkových európskych režisérov, mnohé filmy s oceneniami či nomináciami na prestížnych filmových festivaloch. Premieta sa do 29. augusta 2018 každú stredu, vždy od 20:30 hod.

V stredu 15. augusta si pozriete O tele a duši.

stredy / 20:30 hod. / v priestore Berlinka v Esterházyho pa­láci

Amfiteáter Senec

Letné kino v Senci vám aj počas tohtoročných letných mesiacov ponúkne viaceré novinky, ako aj najúspešnejšie reprízové tituly. Čaká vás výborná kvalita filmov v 2D formáte, príjemná a nezabudnuteľná atmosféra sledovania filmov pod holým nebom.

Program na nasledujúci týždeň: utorok 21:00 hod. Chata na predaj, streda 21:00 hod. Jurský svet: Zánik ríše, štvrtok, piatok 21:00 hod. Dôverný nepriateľ, sobota, nedeľa 21:00 hod. Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka (dabing).

denne / 21:00 hod., podľa programu / Park oddychu, Senec

Amfiteáter Pezinok

Pezinský amfiteáter bol prvý na Slovensku, ktorý mal možnosť premietať digitálne nosiče a je v nepretržitej letnej činnosti od začiatku 60. rokov. V mesiacoch júl a august sa premieta každý deň a za každého počasia, ak sa nazbiera dostatočný počet divákov.

Program na nasledujúci týždeň: utorok 21:00 hod. Tmavá myseľ, streda 21:00 hod. Vlasy, štvrtok, piatok 21:00 hod. Equalizer 2, sobota, nedeľa 21:00 hod. Dôverný nepriateľ.

denne / 21:00 hod. / Amfiteáter Pezinok

zdroj: citylife.sk

O programe letných kín vás budeme informovať každý týždeň.

Sledujte Facebook Bratislava24.sk a nič vám neujde.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk