Rôzne

Letisko M. R. Štefánika patrí medzi top 10 najlepších letísk východnej Európy

Letisko v hlavnom meste sa ako jediné letisko na Slovensku umiestnilo v kategórii letísk východnej Európy, kde obsadilo 8. miesto.

Ilustračný obrázok k článku Letisko M. R. Štefánika patrí medzi top 10 najlepších letísk východnej Európy
22
Galéria

Letisko M. R. Štefánika patrí medzi top 10 najlepších letísk východnej Európy. Vyplýva to z výsledkov celosvetovej ankety Skytrax, ktorá je najväčším každoročným celosvetovým prieskumom spokojnosti cestujúcich v letectve.

Jedno z najlepších

Už šiesty rok po sebe bodovalo bratislavské letisko v prestížnej celosvetovej ankete najlepších letísk Skytrax – World Airport Awards 2019. „V kategórii najlepších letísk východnej Európy obhájilo svoju minuloročnú ôsmu pozíciu a opäť sa tak zaradilo medzi top 10 najlepších letísk východnej Európy,“ pochválilo sa letisko na svojom webe.

Letisko v hlavnom meste sa ako jediné letisko na Slovensku umiestnilo v kategórii letísk východnej Európy, kde obsadilo 8. miesto pred letiskami v Záhrebe a Sofii.

Do ankety najlepších letísk sveta sa zapája celosvetovo približne štrnásť miliónov cestujúcich viac ako stovky národností. Hodnotia 550 letísk po celom svete. Pasažieri v ankete vyjadrujú spokojnosť s takými ukazovateľmi na letisku, akými sú vybavovanie na check-ine, prílety a odlety, nákupné možnosti, bezpečnosť či pasová kontrola.

Ako sa umiestnili ostatné letiská, sa dočítate TU.

Letisko M. R. Štefánika
22
Galéria

Ak chcete dostávať pravidelný prísun aktualít z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie