Tlačové správy

Kvalitná káva sa len tak nevidí. Vieme, kde dostanete Dobrú kávu v Bratislave!

Nikdy neviete, kedy a kde stretnete svoju “osudovú“ kávu. Vytvorili sme pre vás príležitosť, kedy by ste mohli. Slovensko - kolumbijská káva pod obchodným označením Columbo® ponúkne zážitok spojený s ochutnaním tejto domácej a zároveň exotickej kávy na podujatí Poď von.

Ilustračný obrázok k článku Kvalitná káva sa len tak nevidí. Vieme, kde dostanete Dobrú kávu v Bratislave!
Zdroj: Dnes24.sk

To sa bude konať v sobotu a nedeľu 5. – 6. septembra na korze pri obchodnom centre EUROVEA.

Ak s ňou pocítite spojenie a ulahodí vám vôňa i chuť, je potom už veľmi jednoduchým riešením prísť k nej vždy, kedy budete potrebovať. Čerstvo upraženú a na želanie i pomletú vám ju pošlú domov, stačí si ju objednať cez eshop www.dobrakava.eu, alebo navštíviť degustačnú kaviareň s obchodom Coffe shop na Starej Prievozskej 2.

Arabica Coffea Yellow Caturra

Žlté odrody kávovníka vo všeobecnosti produkujú sladšie ovocie ako červené, čo nakoniec môžete pocítiť aj vo svojej šálke, ktorá je chuťovo čistá, dobre vyvážená, so stredným telom. V aróme cítiť škoricu a v chuti sa objavuje sladkosť karamelu s tónmi citrónu v harmónii s príjemnou kyselinkou. Okrem tejto slovensko-kolumbijskej kávy Columbo® bude na korze možnosť degustovať ďalšie druhy skvelých káv z Afriky, v ktorých chuti dominuje ovocie a Latinskej Ameriky, kde v šálke budete viac cítiť čokoládu či oriešky. Samozrejme nebude chýbať ani espresso namiešané z káv dopestovaných v rôznych krajinách. Jeho dynamická chuť vás prevedie chuťami kávového sveta. Od kyselkavého štartu sa cez tóny orieškov dopracujete k príjemne horkastej a dlhotrvajúcej dochuti.

Káva je ako kniha

Kým neprečítate knihu, ktorá sa vám dostala do ruky, nepocítite dobrodružstvo ani emócie, ktoré v sebe skrýva. Iba jej prečítaním sa stávate súčasťou príbehu a stávate sa skúsenejším a lepším človekom. Káva nemá od knihy ďaleko, ak vezmeme do úvahy, že prežitím si jej vôní, chutí, pôžitku prichádzate na nové životné impulzy a inšpirácie. Pravú kávovú lásku stretnete iba týmto spôsobom, stretnite sa s ňou a ochutnajte. Na podujatí Poď von si v stánku Dobrej kávy nájdete k tej vašej láske všetko, čo potrebujete vedieť. Napríklad plantáž kávy s poetickým názvom El Colibrí, ktorá sa nachádza na náhornej plošine blízko kolumbijskej sopky Puracé v regióne Cauca. El Colibrí je vysadená piatimi tisícmi krov kávovníka arabského, odrody Caturra, medzi ktorými dominujú kávovníky rodiace žlté plody. (bežne pestované odrody kávy Arabica majú prevažne ovocie červené).

O ATC-JR, s.r.o.
Spoločnosť ATC-JR, s.r.o. pôsobí v oblasti potravinárstva, venuje sa vývoju nových potravín a receptúr. Jej záber je oblasť gastronómie, prípravy jedál a zásobovanie gastronomických zariadení. Venuje sa aj oblasti Vendingu (predaj prostredníctvom automatov), kde vyrába zmesi na prípravu nápojov v týchto automatoch. V neposlednom rade je lídrom na trhu s originálnymi druhmi zrnkovej kávy a má dosah na celý „kávový segment“ zaoberajúci sa komplexným spracovaním kávy od jej pestovania cez spracovanie a praženie až po jej prípravu a predaj.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto tlačovej správy.

Tip na podujatie: Poďte von a ochutnajte Dobrú kávu
6
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM