KAW Rôzne Správy

HLASUJTE: Ktoré bratislavské kúpalisko je vašou srdcovkou?

Chodíte sa kúpať najbližšie k domu? Alebo bez problémov prekonáte niekoľko kilometrov, aby ste si užili kúpalisko, kde je všetko podľa vašich predstáv?

Ilustračný obrázok k článku HLASUJTE: Ktoré bratislavské kúpalisko je vašou srdcovkou?
6
Galéria
Zdroj: TASR/Jakub Kotian

Bratislavské kúpaliská postupne pootvárali svoje brány. Ako prvé (12. 6.) privítali návštevníkov Delfín a Rosnička, o týždeň neskôr sa k nim pridali ďalšie. Aktuálne sa môžete ísť schladiť na Zlaté Piesky, Rosničku, Delfín, Tehelné Pole, Lamač a Krasňany. Kúpalisko Rača sa k nim pridá 1. júla.

Nestojte v horúčave v rade!

Do konca júna na väčšine bratislavských kúpalísk platí akcia na sezónnu permanentku za zvýhodnenú cenu. Bratislava24 o tom informovala hovorkyňa hlavného mesta Katarína Rajčanová.

Pre skrátenie čakania v rade na pokladňu, obzvlášť v horúcich dňoch, bude výhodné kúpiť si online lístok na kúpaliská. „Pre tých, ktorí si lístky zakúpia online, je na väčších kúpaliskách zriadený samostatný vstup a na menších kúpaliskách majú možnosť prednostného vstupu. Lístky zakúpené online nie sú viazané na deň ani na konkrétne miesto – je možné ich použiť počas celej aktuálnej letnej sezóny a na všetkých 7 vyššie uvedených kúpaliskách vo vlastníctve mesta a v správe STARZ,“ uvádza Rajčanová.

Po zakúpení online lístka obdržíte email s QR kódmi, ktoré sa dajú pri vstupe na kúpalisko ukázať priamo v mobile. Alternatívou je tiež možnosť ich stiahnutia a tlače z formátu PDF.

Online si môžete kúpiť 4 typy lístkov – celodenný (3,5 eura), permanentka na 10 dní (29 eur), permanentka na 10 dní po 17:00 hod. (19 eur) a sezónna permanentka (89 eur + 1 euro za každé dieťa).

K dispozícii je aj obľúbený jednodňový lístok platný po 17-tej hodine, ktorý sa dá kúpiť priamo na kúpaliskách.

Hlasujte

Chodíte sa kúpať najbližšie k domu? Alebo bez problémov prekonáte niekoľko kilometrov, aby ste si užili kúpalisko, kde je všetko podľa vašich predstáv? Zaujíma nás, kam chodievate najradšej.

Na ktoré bratislavské kúpalisko chodievate najčastejšie?

Viac o kúpaliskách v Bratislave

Kúpalisko Rosnička
4
Galéria
Zdroj: TASR
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM