Tlačové správy

Festival, aký ste ešte nezažili!

3 dni hudby, pútavé a inšpiratívne prednášky, program pre mladých, atrakcie pre deti a k tomu vynikajúci street food. To všetko už 17.-19. júna na Tyršovom nábreží v Bratislave.

Ilustračný obrázok k článku Festival, aký ste ešte nezažili!
5
Galéria
Zdroj: One Way Fest

Tretí ročník medzinárodného festivalu OneWay fest prichádza aj do nášho hlavného mesta. Výnimočnosť a kvalitu festivalu garantuje aj špeciálne miesto, ktoré pozná každý Bratislavčan. Tyršovo nábrežie zažije počas júnového víkendu tento jedinečný multižánrový festival, v ktorom si každý príde na svoje. Kapely, prednášky, talk show, športové aktivity, rodinný program a jedinečný street food budú neoddeliteľnou súčasťou festivalu.

VSTUP na festival je ZADARMO.

Vážime si toho, že primátor hlavného mesta Bratislavy Ing. arch. Matúš Vallo prevzal záštitu nad festivalom One Way Fest.

Kapely

Návštevníci festivalu sa môžu tešiť na umelcov rôznorodých hudobných žánrov od rocku, popu a hip-hopu. Predstaví sa víťazka SuperStar, speváčka  Vierka  BERKYOVÁ.  Okrem Vierky festival hudobne obohatia  Frendi, Rockstanders, Rejoice, James Evans Band, Tarzus, Geboorah, Romani Archa, TY&MY.

Výnimoční hostia

Okrem vystúpenia kapiel sú pripravené inšpiratívne prednášky v časti OneWay TALK. Tešiť sa môžete na MARY A ADY BARTALOS, nutričnú koučku a trénerku  ANDY STECH, autorku/režisér­ku LÍVIU HALMKAN, terapeuta a zakladateľa protidrogovej organizácie BRA­NISLAVA LUKAČKU, prodekana Ostravskej univerzity DOC. MUDR. MVDR. JOZEFA ŠKARDU  a mnohých ďalších. Festivalom nás bude sprevádzať úspešná influencerka LADY ZIKA.

Prednášky

Počas prednášok a besied sa dozviete viac o tom ako mať úspech vo financiách, udržiavať si zdravý životný štýl, ako nepodľahnúť návykovým látkam, ako získať uzdravenie z rôznych chorôb, či ako zvládnuť výchovu detí v období vzdoru. Špeciálne budú pripravené aj prednášky o rozdieloch medzi mužmi a ženami a dozviete sa, ako si udržať a žiť úspešný partnerský vzťah a oveľa viac.

Program pre deti

Na svoje si prídu aj rodiny s deťmi s bohatým celodenným programom a prednáškami. Pre deti sú pripravené zaujímavé aktivity ako skákací hrad, trampolína, maľovanie na tvár, escaperoom, bublinová show, zdobenie perníčkov, čítanie knižiek, cukrová vata, popcorn a oveľa viac. Pre rodičov sú určené prednášky na témy súvisiace s výchovou detí alebo manželstvom.

Streetfood

Počas festivalu sa budete môcť  posilniť na špecialitách v našej street food zóne. Množstvo stánkov poteší každú kulinársku dušu. Príďte si vychutnať napr. domáce burgre, fish&chips, hot-dog, kváskovú pizzu pečenú na dreve, toasty, teriyaki, pokebowl, indické rolky, langoše po novom, parené buchty, vegan jedlo, miešané nápoje, chutnú kávičku, pivečko a iné špeciality. Po chutnom jedle si môžete oddýchnuť v chillout zóne.

Brány festivalu sa slávnostne otvoria v piatok 17.júna o 13,00 a následne sa môžete tešiť na prvú prednášku s Andy Stech. Sobotňajší nabitý program štartuje už od 10,00 hod aby si každý návštevník prišiel na svoje. Nedeľa bude zavŕšená doobedným programom pre deti, kvalitným street-foodom, ale aj koncertom skupiny Rockstanders.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: One Way Fest
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM