KAW Rôzne

Doprava v Bratislave kolabuje! Na viacerých miestach sú nehody

Kolóny sa tvoria na Moste Apollo v smere do Petržalky, kde podľa Stella centra došlo k zrážke viacerých áut.

Ilustračný obrázok k článku Doprava v Bratislave kolabuje! Na viacerých miestach sú nehody
Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Premávku v Bratislave komplikuje v stredu ráno viacero nehôd. Informujú o nich Zelená vlna RTVS a Stella centrum. Kolóny sa tvoria na Moste Apollo v smere do Petržalky, kde podľa Stella centra došlo k zrážke viacerých áut. Potvrdila to hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Lucia Miháliková.

Problémy v Petržalke aj v Rači

Ďalšia nehoda sa stala v Bratislave na Einsteinovej, v smere na Prístavný most a na D1 pred Prístavným mostom, na úrovni Prievozu, v smere od Gagarinovej. Vodiči sa tu zdržia desať až 35 minút.

V Rači tiež stáli električky, podľa informácií zo sociálnych sietí sa už dali do pohybu. Kvôli nehode meškali z Petržalky až 20 minút.

Problémy hlásia aj z Dlhých Dielov, kde bola na ceste námraza, takže linky MHD okolo 8:00 hod. hodiny ráno nejazdili viac ako polhodinu.

Zdržanie do 35 minút vodičov čaká v Dunajskej Lužnej, v smere do Rovinky a Bratislavy a približne 30 minút v Ivanke pri Dunaji, v smere od Bernolákova do Bratislavy.

Pozor aj vo Vrakuni!

So zdržaním do 25 minút musia rátať v Bratislave na Hradskej v smere do centra a 20 minút sa zdržia na diaľnici D2 za Stupavou v smere do Bratislavy, na diaľnici D1 pred vjazdom do hlavného mesta, pred Prístavným mostom v smere zo Senca a medzi Mostom pri Bratislave a Hornými Dielmi.

Kolóny sa tvoria na ulici Svornosti a na Popradskej v smere do mesta, kde si vodiči počkajú 15 minút. Desať minút sa vodiči zdržia na Račianskej v smere do mesta a z Čiernej Vody a z Vajnôr v smere do Bratislavy.

Autor titulnej foto: Jelena Galo

Zdroj: bratislava.dnes24.sk
Zdroj: Bratislava.dnes24.sk/TASR

Najčítanejšie