Rôzne

Do Bratislavy prichádza známy odevný reťazec. Svoje miesto nájde v Eurovea

Obchodný reťazec ponúkne dámsku, pánsku a detskú módu a tiež doplnky do domácnosti či kozmetiku. To všetko za dostupné ceny.

Ilustračný obrázok k článku Do Bratislavy prichádza známy odevný reťazec. Svoje miesto nájde v Eurovea
5
Galéria
Zdroj: Eurovea

Nové nákupné priestory v rozšírenej Eurovea, kde budeme môcť nakupovať od roku 2022, sú takmer z troch štvrtín obsadené. Medzi nájomníkov pribudne aj známy fash fashion obchod Primark.

Móda za dostupné ceny

Obchodný reťazec Primark sa nachádza vo väčšine známych európskych metropol. V súčasnosti má viac ako 370 predajní s predajnou plochou presahujúcou 1 390 000 metrov štvorcových v 12 krajinách. Iba v uplynulom roku otvoril Primark až 15 nových obchodov.

Priaznivci módy a najnovších trendov sa môžu v rozšírenej Eurovea tešiť na 3 660 štvorcových metrov, na ktorých bude ponúkať dámsku, pánsku a detskú módu a tiež doplnky do domácnosti či kozmetiku. To všetko by malo byť k dispozícii za dostupné ceny.

„Rozhodnutie módnej značky Primark znamená pre nás veľký úspech a zároveň je to aj významný míľnik pre celý projekt rozšírenia. Som veľmi rád, že si pre vstup na slovenský trh vybral Primark práve náš rozrastajúci sa komplex. Je to prejav dôvery v náš projekt,“ povedal majiteľ Eurovea Peter Korbačka.

Úspešný reťazec

Primark sa už dlhšie obzeral po vhodných priestoroch pre svoju obchodnú prevádzku na Slovensku.

"Sme radi, že náš prvý obchod otvoríme v tomto etablovanom, modernom nákupnom centre. Eurovea je pre Bratislavčanov dôležitou nákupnou aj spoločenskou destináciou a tešíme sa, že už čoskoro ponúkne zákazníkom aj našu úžasnú módu,“ neskrýva nadšenie maloobchodný riaditeľ Primarku pre USA a región strednej a východnej Európy Jose Luis Martinez de Larramendi.

Primark by mal do Eurovea prilákať mnoho nových zákazníkov, ktorý už nebudú musieť cestovať za nákupmi do Viedne. Obchodný reťazec je totiž úspešný vo všetkých krajinách, do ktorých vstúpil.

Projekt Eurovea 2
5
Galéria
Zdroj: JTRE

Chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia? Sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM