Maros Palesch Rôzne

BSK na Holiday World Praha 2011

V termíne od 10. – 13. februára 2011 bude prebiehať v Prahe na výstavisku v Holešoviciach veľtrh cestovného ruchu, ktorý patrí k najvýznamnejším svojho druhu v strednej Európe. Podujatie je prehliadkou toho najlepšieho, čo dokáže oblasť turizmu ponúk

Jeho súčasťou je aj ponuka regiónov tzv. Region World. Bratislavský samosprávny kraj už po ôsmykrát má možnosť propagovať cestovný ruch regiónov Bratislavy, Podunajska, Záhoria i Malokarpatského regiónu na tomto prestížnom podujatí, v roku 2011 v rámci národného stánku Slovenska-v expozícii Slovenskej agentúry cestovného ruchu. Hlavnou témou prezentácie Slovenska je „Slovensko-hokejová krajina“.

Bratislavský samosprávny kraj má v súvislosti s uvedenou témou pripravené nové propagačné materiály „Vitajte na najväčšom športovom podujatí roku!“, „Výber podujatí v Bratislavskom kraji v roku 2011“ a „Bratislava City&Region Ingo Guide“.Pre lepšiu informovanosť návštevníkov je pripravená široká škála a propagačných materiálov o cyklotrasách, možnostiach ubytovania, námetov na výlety, historických pamiatkach i zaujímavostiach regiónov. Ponuku BSK obohatí ochutnávka regionálnych špecialít –lokše s husacou pečienkou zo Slovenského Grobu i obľúbené bratislavské rožky.

Zdroj: BSK

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie