Tomáš Stupavský Krimi

Bratislavčan zbil v električke 39-ročnú ženu. Agresorovi hrozí trojročné väzenie

Bratislavčan Martin (28) v pondelok 2. marca v priestoroch električky MHD fyzicky napadol 39-ročnú ženu. V súčasnosti je už obvinený z prečinu výtržníctva.

Ilustračný obrázok k článku Bratislavčan zbil v električke 39-ročnú ženu. Agresorovi hrozí trojročné väzenie
Zdroj: TASR

„Obvinený v pondelok v čase krátko po 11.00 hod. v priestoroch električky MHD fyzicky napadol poškodenú 39-ročnú ženu a udieral ju do oblasti tváre. Po vystúpení na jednej zo zastávok MHD na Americkom námestí konflikt pokračoval v priestoroch zastávky, kde obvinený poškodenú ťahal za vlasy a strhol jej kabelku, ktorú mala pri sebe. Privolanou hliadkou Policajného zboru bol obmedzený na osobnej slobode a po vykonaní potrebných úkonov umiestnený v cele policajného zaistenia,“ informoval dnes hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru SR Michal Szeiff.

Ako ďalej uviedol, poškodená žena uvedeným konaním utrpela zranenia, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie. V tejto súvislosti bol povereným príslušníkom polície podaný podnet k návrhu na vzatie obvineného do väzby. V prípade preukázania viny hrozí mužovi za uvedené konanie v zmysle trestného zákona trest odňatia slobody až na tri roky.

Ilustračné foto.

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM