Rôzne

Prejazdnosť ulíc M. Sch. Trnavského a Harmincovej má byť plynulejšia

Na Ulici M. Sch. Trnavského v smere z Dúbravky do centra by mali byť počas budúceho týždňa už k dispozícii oba jazdné pruhy.

Ilustračný obrázok k článku Prejazdnosť ulíc M. Sch. Trnavského a Harmincovej má byť plynulejšia
20
Galéria
Zdroj: TASR

V priebehu budúceho týždňa by mal zhotoviteľ rekonštrukcie Dúbravsko-karloveskej radiály ukončiť práce na križovatke M. Sch. Trnavského a Harmincovej aj s ľavým odbočením na Harmincovu ulicu v smere do mesta. Mestská časť Bratislava-Dúbravka o tom informuje na sociálnej sieti po stredajšom kontrolnom dni na stavbe.

Prejazdnosť

„Na Ulici M. Sch. Trnavského v smere z Dúbravky do centra by mali byť počas budúceho týždňa už k dispozícii oba jazdné pruhy – jeden v celej šírke, druhý mierne zúžený pre ochranu staveniska,“ dodala ďalej samospráva.

Opačným smerom, z mesta do Dúbravky, bude jeden jazdný pruh naďalej uzavretý z dôvodu budovania integrovanej zastávky Damborského. Na Harmincovej ulici sa takisto chystá osadenie dopravného značenia, ktoré by malo zlepšiť plynulosť premávky.

Podľa ďalších informácií mestskej časti by uzávera prejazdu medzi Bagarovou a Hanulovou ulicou mala byť ukončená okolo 10. decembra.

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM