Bratislava opäť dejiskom rizikového zápasu: Polícia je pripravená na možné výtržnosti fanúšikov Slovana a Dunajskej Stredy

Polícia sa pripravuje na možné výtržnosti, ktoré môžu sprevádzať dnešné futbalové stretnutie medzi mužstvami ŠK Slovan Bratislava a FK DAC 1904 Dunajská Streda. Hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave Tatiana Kurucová avizuje pripravenosť polície zasiahnuť.

Nikola Richterová
Ilustračný obrázok k článku Bratislava opäť dejiskom rizikového zápasu: Polícia je pripravená na možné výtržnosti fanúšikov Slovana a Dunajskej Stredy
Zdroj: TASR

Zápas sa začína o 19.00 h na štadióne na Pasienkoch. „Polícia bude monitorovať situáciu pred i po skončení zápasu, v blízkosti štadióna i v širšom okolí,“ uviedla Kurucová. Dodala, že ak by došlo k výtržnostiam priamo na štadióne, polícia zasiahne, ak ju o to požiada usporiadateľ zápasu.

Policajná hovorkyňa upozornila aj na čiastočné dopravné obmedzenie na parkovacej ploche v blízkosti hypermarketu na Trnavskej ceste. „Ďalšie dopravné obmedzenia plánované zatiaľ nie sú, ich prípadné prijatie závisí od vývoja situácie, ktorú budú monitorovať dopravní policajti,“ dodala Kurucová.

Zdroj: TASR