Rôzne

Petržalčania si opäť vyhrnú rukávy a vyčistia okolie Chorvátskeho ramena

Ak vám záleží na tom, aby sme mali v Bratislave čisto, opäť máte šancu priložiť ruku k dielu. V piatok bude Petžalka s dobrovoľníkmi čistiť okolie Chorvátskeho ramena.

Ilustračný obrázok k článku Petržalčania si opäť vyhrnú rukávy a vyčistia okolie Chorvátskeho ramena
8
Galéria
Zdroj: MsO SRZ Bratislava V.

Chorvátske rameno v Petržalke sa tento rok dočká ďalšieho čistenia. Mestská časť ho pripravuje na piatok 13. septembra. Miestny úrad opäť uvíta pomoc všetkých, ktorým záleží na životnom prostredí.

Čistenie okolia ramena

„K dobrovoľnej účasti na túto verejnoprospešnú akciu pozývame všetkých, ktorým záleží na skrášlení a hlavne na zlepšení životného prostredia mestskej časti,“ uvádza samospráva na webovej stránke. Náradie a ochranné prostriedky, ako aj odvoz vyzbieraných nečistôt z vodnej hladiny i brehov zabezpečí mestská časť prostredníctvom Miestneho podniku Verejnoprospešných služieb Petržalka. Odbornú pomoc poskytne Povodie Dunaja, odštepný závod Šamorín.

V platnosti zostáva všetkých päť stanovíšť, teda úsek od Dolnozemskej ulice po Medissimo, od premostenia Medissimo po Technopol, od Technopolu po premostenie Romanova, ktorého súčasťou je aj čistenie skate-parku na Tupolevovej ulici, od premostenia Romanova po Jungmannovu a od premostenia Jungmannovej po Bosákovu ulicu.

Čistenie sa na každom zo stanovíšť začína o 9:00 hod. a potrvá do 12:00 hod.

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM