Rôzne Správy

Bratislava bude lákať turistov vo Viedni na svetový šampionát v ľadovom hokeji

Na veľtrhu Ferien Messe Wien sa predstaví aj maskot tohtoročného šampionátu Macejko.

Ilustračný obrázok k článku Bratislava bude lákať turistov vo Viedni na svetový šampionát v ľadovom hokeji
6
Galéria
Zdroj: TASR

Bratislava bude na veľtrhu cestovného ruchu vo Viedni od 10. do 13. januára lákať turistov na májové majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji, ktoré sa budú konať v hlavnom meste a v Košiciach. Na veľtrhu Ferien Messe Wien sa predstaví aj maskot tohtoročného šampionátu Macejko. Informovali o tom z Bratislavskej organizácie cestovného ruchu (BOCR) – Bratislava Tourist Board (BTB).

V znamení majstrovstiev sveta

Stánok Bratislavy vo Viedni bude v znamení blížiacich sa majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji. „Počas celého veľtrhu bude pripravená someliérska prezentácia vinárstva a vinohradníctva, ochutnávka bratislavských špecialít a zaujímavý sprievodný program s hokejovou tematikou,“ uviedla BTB.

Veľtrh cestovného ruchu Ferien Messe Wien je najväčším veľtrhom v Rakúsku pre širokú verejnosť a B2B stretnutia na základe predchádzajúcej dohody. Je určený pre spolkové krajiny Viedeň, Dolné Rakúsko a Burgenland. Viac ako 800 vystavovateľov z 80 krajín predstavuje posledné trendy v trávení dovolenky. Počas štyroch dní veľtrh navštívi viac ako 153-tisíc návštevníkov, čo predstavuje jedinečnú možnosť pre subjekty cestovného ruchu prezentovať svoju značku a ponúkané produkty.

Zdroj: SZĽH
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM