Rôzne

Blíži sa Národný beh Devín - Bratislava: Pripravte sa na viacero dopravných obmedzení

Populárne športové podujatie Národný beh Devín - Bratislava, ktorý sa uskutoční v nedeľu 15. apríla, prinesie do ulíc Bratislavy a Devína viacero dopravných obmedzení.

Ilustračný obrázok k článku Blíži sa Národný beh Devín - Bratislava: Pripravte sa na viacero dopravných obmedzení
Zdroj: TASR

Národný beh Devín – Bratislava, ktorý sa uskutoční budúcu nedeľu (15.4.), prinesie do ulíc Bratislavy a Devína viacero dopravných obmedzení. Informovala o tom Zuzana Zúbeková zo Správy telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta SR Bratislavy.

Obmedzenia v Devíne i v Bratislave

Od 8.00 h do prejazdu zberného autobusu (približne o 11.00 h) bude platiť zákaz vjazdu motorových vozidiel na Devínsku cestu, Kremeľskú ulicu a cestu Devínska Nová Ves – Devín. Neskôr, od 9.30 do 11.00 h, by sa mali bežci presunúť do obce Devín. Preto budú v tomto čase komunikácie v obci uzavreté.

Od 9.45 h do prejazdu zberného autobusu (asi 11.30 h) bude uzavretá Botanická ulica (úsek Riviéra – Nový most) v smere do centra a Nábrežie armádneho generála Ľ. Svobodu v smere do centra. Počas celého trvania behu, od 8.00 do 13.00 h, budú uzavreté Rázusovo a Vajanského nábrežie (úsek Nový most – Šafárikovo námestie) aj Mostová ulica.

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM