Martin Zvolensky Futbal

Belasí v Antalyi

Zimná príprava na extraligové boje je v plnom prúde. Slovanisti odleteli do teplých krajín, aby naberali kondíciu a skúsenosti v tureckej Antalyi.

Zaujímavosťou prvého prípravného zápasu bol mikrosúboj synovca trénera Slovanistov Karla Jarolíma a Mareka Jarolíma v Jabloneckom drese. V belasom prvýkrát nastúpil Marko Milinkovič, nová posila z Košíc. Futbalisti Slovana Bratislava prehrali v utorok na sústredení v Turecku s účastníkom najvyššej českej súťaže FK Baumit Jablonec 1:2 (1:1). „Belasí“ sa síce ujali vedenia už v 3. min zásluhou Krešimira Kordiča, súper však ešte do prestávky vyrovnal a po zmene strán pridal aj druhý gól.

výsledok:**
Slovan Bratislava – FK Baumit Jablonec 1:2 (1:1)**
Gól Slovana: 3. Kordič

zostava Slovana:
I. polčas: Putnocký – Pauschek, Jánošík, Kolčák, Hrdlička – Milinkovič, Božič, Guédé, Žofčák – Kordič, Halenár
II. polčas: Bartalský – Štepanovský, Kolčák, Bagi, Pauschek – Božič, Guédé – Králík, Turčák, Ivana – Hutta