Krimi

Ani tento rok sa festival Uprising na Zlatých pieskoch nezaobišiel bez drog

Policajti na festivale zaistili látky, o ktorých vzniklo dôvodné podozrenie, že sa jedná o omamné a psychotropné látky ako marihuana, extáza, LSD, hašiš, kokaín, pervitín alebo 3MMC.

Ilustračný obrázok k článku Ani tento rok sa festival Uprising na Zlatých pieskoch nezaobišiel bez drog
4
Galéria

Policajti druhého bratislavského okresu zaznamenali až 15 prípadov drogovej trestnej činnosti, ku ktorým došlo počas uplynulého víkendu v areáli Zlatých pieskov počas konania hudobného festivalu.

Festival a drogy

„V troch prípadoch sa danej trestnej činnosti dopustili cudzinci (ČR), ktorým už bolo vznesené obvinenie. V ostatných prípadoch bolo začaté trestné stíhanie a rozhodnuté bude po doručení znaleckého skúmania. Policajti zaistili látky, o ktorých vzniklo dôvodné podozrenie, že sa jedná o omamné a psychotropné látky ako marihuana, extáza, LSD, hašiš, kokaín, pervitín alebo 3MMC,“ Bratislava24.sk informovala Veronika Slamková, hovorkyňa KR PZ v Bratislave s tým, že v jednom prípade bolo začaté trestné stíhanie a vznesené obvinenie pre prečin výtržníctva.

Drogy na festivale
4
Galéria

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie