Aktualizované Krimi

Ako z akčného filmu: Na šoféra autobusu MHD strieľal vodič osobného auta

Stalo sa tak na križovatke ulíc Prievozská - Košická. Informuje o tom polícia na svojom profile na sociálnej sieti.

Ilustračný obrázok k článku Ako z akčného filmu: Na šoféra autobusu MHD strieľal vodič osobného auta
6
Galéria

V Bratislave v utorok strieľali na vodiča autobusu mestskej hromadnej dopravy. Stalo sa tak na križovatke ulíc Prievozská – Košická, keď na šoféra autobusu strieľal vodičov osobného auta. Informuje o tom polícia na svojom profile na sociálnej sieti.

Vystrelil na čelné sklo

„Môžeme potvrdiť, že sme zaznamenali udalosť, pri ktorej mal vodič osobného vozidla strieľať na vodiča autobusu na križovatke ulíc Prievozská – Košická. Nikto sa vážne nezranil,“ informuje polícia.

Streľbe mal predchádzať incident medzi vodičom osobného motorového vozidla zn. Fiat Punto a vodičom autobusu MHD smerujúceho do centra mesta. „Po nedorozumení mal vodič osobného vozidla jeden krát vystreliť na čelné sklo autobusu. Následkom výstrelu došlo k rozbitiu skla, ktoré ľahko zranilo vodiča autobusu. Okrem vodiča autobusu, ktorý bol zdravotníkmi ošetrený na mieste, k zraneniu ďalších osôb nedošlo,“ informovala Bratislava24.sk krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Poškodením skla autobusu bola Dopravnému podniku Bratislava spôsobená škoda, ktorá bola predbežne vyčíslená na 250 eur.

Policajti v súčasnosti vykonávajú všetky potrebné úkony za účelom vypátrania páchateľa a objasnenia všetkých okolností celého incidentu. V tejto súvislosti preto vyzýva svedkov udalosti na spoluprácu.

Pomôžte polícii

„Akékoľvek informácie, ktoré by mohli prispieť k objasneniu incidentu, prípadne záznam z videokamery umiestnenej vo vozidle, ktorá by zaznamenala priebeh uvedenej udalosti, nám môžu občania oznámiť,“ doplnila Mihalíková. Urobiť tak môžu podľa nej na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne prostredníctvom správy na oficiálnej stránke Policajného zboru na sociálnej sieti.

Ilustračné foto

Prestrelené sklo autobusu MHD
6
Galéria
Zdroj: bratislava.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM