Rôzne Správy

Aj pri vašich dverách môže dnes zazvoniť Marcel Forgáč, Richard Lintner či Anka Šišková

Osobnosti kultúrneho, športového a spoločenského života budú roznášať autorské certifikáty z dielne výtvarníka Petra Stankoviča firmám, súkromným osobám či inštitúciám.

Ilustračný obrázok k článku Aj pri vašich dverách môže dnes zazvoniť Marcel Forgáč, Richard Lintner či Anka Šišková
Zdroj: facebook.com/Misia - osobnosti kuriérmi

Bratislavčania môžu počas utorka podporiť charitatívny projekt objednaním certifikátu, ktorý im slávne osobnosti doručia priamo domov. Do projektu sa zapojilo vyše 40 osobností, ktoré sa zmenia na cyklokuriérov. Sú súčasťou charitatívneho projektu s názvom Misia – Aby bol svet lepší. Certifikáty budú rozvážať od 10.00 do 17.00 hod.

Peniaze na dobrú vec

Osobnosti kultúrneho, športového a spoločenského života budú roznášať autorské certifikáty z dielne výtvarníka Petra Stankoviča firmám, súkromným osobám či inštitúciám. Informácie o objednaní certifikátu, ako aj o zozname detí, ktoré sa podporia, sú na profile projektu na sociálnej sieti.

Za vyzbierané peniaze sa podľa ambasádora projektu Nikitu Slováka nakúpia potrebné zdravotnícke pomôcky konkrétnym postihnutým deťom a mladým ľuďom.

Do projektu sa zapojili napríklad Anna Šišková, Martin Mňahončák, Jany Landl, Marcel Forgáč či Richard Lintner. Oblečení budú v žltých tričkách s červenými vlajočkami a s logom MISIA 14.

Témy, ktoré hýbu Bratislavou

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM