Nina Táborská Krimi

Zrazil chodkyňu a so svojím autom skončil v budove, žena zraneniam podľahla v nemocnici

Dnes v čase krátko pred 9.00 hodinou došlo na križovatke ulíc Krajinská a Prostredná vo Svätom Jure k dopravnej nehode. Podľa doterajších informácií 42–ročný vodič Škoda Octavia z doposiaľ nezistených príčin narazil do 76–ročnej chodkyne v tom čase prechádzajúcej po chodníku.

Ilustračný obrázok k článku Zrazil chodkyňu a so svojím autom skončil v budove, žena zraneniam podľahla v nemocnici
Zdroj: Policajný zbor SR

Následne vrazil do budovy. „Vodič bol bezprostredne po nehode podrobený dychovej skúške na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu, pričom kontrola skončila s negatívnym výsledkom,“ povedala pre Bratislava24.sk Lucia Mihalíková, policajná hovorkyňa.

Chodkyňa i vodič boli následne po nehode prevezení do jednej z bratislavských nemocníc. „Chodkyňa v poobedňajších hodinách v nemocnici zraneniam podľahla,“ povedala Mihalíková.

Presné príčiny ako aj okolnosti tejto nehody sú podľa nej predmetom prebiehajúceho vyšetrovania. „V tejto súvislosti vyzývame svedkov, ktorí by vedeli poskytnúť informácie k priebehu dopravnej nehody, aby sa prihlásili osobne na Okresnom dopravnom inšpektoráte v Pezinku, prípadne telefonicky na čísle 096152/3550 alebo na bezplatnom telefónnom čísle 158,“ doplnila hovorkyňa.

Škoda na osobnom motorovom vozidle bola podľa polície predbežne vyčíslená na 9-tisíc eur.

Tragická nehoda
4
Galéria
Zdroj: Policajný zbor SR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM