Rôzne Správy

Zoznámte sa s novou Euroveou: Gastrozóna s úžasným výhľadom, množstvo obchodov aj MULTIKINO

Architektonicky zaujímavo riešený Food Hall bude mať amfiteátrové sedenie s výhľadom na Dunaj.

Ilustračný obrázok k článku Zoznámte sa s novou Euroveou: Gastrozóna s úžasným výhľadom, množstvo obchodov aj MULTIKINO
5
Galéria
Zdroj: J&T Real Estate

Budúci rok v apríli sa Eurovea stane najväčším nákupným centrom na Slovensku, keď na ploche 85 000 metrov štvorcových ponúkne návštevníkom 320 obchodov, reštaurácií, barov a kaviarní.

Novinky

Svojich nájomcov pozná aktuálne v 2. fáze už viac ako 80% plôch, pričom najväčším lákadlom novej časti bude dvojpodlažná predajňa írskeho módneho reťazca Primark, ktorý tu otvorí svoju prvú prevádzku.

Zmeny prichádzajú aj v oblasti gastronómie. Nová stravovacia zóna sa zdvojnásobí. S kapacitou 1 156 miest doplnená o štýlový Food Hall vytvorí spolu so 16 reštauráciami na promenáde pri Dunaji najväčšiu gastro destináciu na Slovensku. Rozrastie sa tiež multikino Cinema City, ktoré bude mať po rekonštrukcii 17 sál a úplne nový VIP koncept.

Predajne s oblečením aj Tesco

Najviac pozornosti zrejme pritiahnu kľúčoví nájomcovia. Popri Primarku, ktorý v Eurovea otvára svoju vlajkovú dvojpodlažnú predajňu, je to aj predajca športovej módy Nike, britská značka JD Sports s ponukou značkového oblečenia a obuvi na rôzne športové aktivity a nové väčšie Mango.

Obsadených je v súčasnej dobe už viac ako 80 % nových plôch. Nielen dámy si prídu na svoje v kamenných predajniach úspešných online platforiem Modivo a eobuv, ktoré vytvoria pre zákazníkov v Eurovea prvý fyzický plne automatizovaný nákupný zážitok.

Módnu ponuku spestrí tiež koncept Halfprice, kde si budeme môcť kúpiť produkty známych značiek z celého sveta za výnimočné ceny. Sortiment predajne zahŕňa oblečenie, obuv, módne doplnky, športový sortiment, bytové dekorácie a doplnky do kuchyne či pre domácich miláčikov. Segment služieb doplní prémiový koncept supermarketu Tesco.

Multikino s novým konceptom

Súčasné multikino s 9 sálami prejde ešte tento rok komplexnou rekonštrukciou a zväčší sa o ďalších 8 sál. Cinema City sa chystá otvoriť pre Bratislavu v Eurovea úplne nový koncept. Multikino s kapacitou 2 400 divákov a 17 sálami vybavené najmodernejšími technológiami, ktorého súčasťou budú aj VIP sály, ponúkajúce okrem maximálneho pohodlia a nadštandardných služieb aj priestorovú zvukovú techniku Dolby Atmos.

Multikino bude umiestnené v novej časti nákupnej pasáže na 1. poschodí ako pomyselná vstupná brána do novej rozsiahlej gastro zóny.

Gastrozóna s výhľadom

Do novej časti nákupnej pasáže sa presunie aj celý foodcourt, čo zdvojnásobí jeho plochu až na 3 700 metrov štvorcových, aby vzniklo celkom 1 156 miest na sedenie. Súčasťou bude tiež moderný Food Hall. Sľubuje veľký otvorený priestor v mierne industriálnom štýle. Sedieť sa bude na spôsob amfiteátra, s výhľadom na Dunaj.

V rozšírenej Eurovei nájdete aj medzinárodné reťazce rýchleho občerstvenia ako Burger King a KFC, tiež lokálne špeciality či koncepty ako napríklad Mondieu, Urban House alebo úplne nové Cafe de Como od Medusa Group či Bo Concept od Soho.

Otvorením 2. fázy sa Eurovea stane najväčšou komerčnou a oddychovou zónou na Slovensku.

Témy, ktoré hýbu Bratislavou

Nový Food Hall v Eurovea
4
Galéria
Zdroj: Eurovea
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM